Za ljubitelje muffinov

.deklica  

član od: 27.1.2009

sporočila: 107

19. mar 2009 20:45

a modri predpasnik je bistven za uspeh? Jaz pa se čudim zakaj piškoti včasih uspejo, včasih pa nikakor nočejo... Še ena skrivnost je razrešena Drugače pa za vse zasvojene uporabnike kulinarike... (imam že simptome ) menda obstaja že toaster, ki se montira tam kjer je CD enota, potem ko si pa lačen od vsega surfanja po netu, vstaviš lepo dve rezini kruha, salamco in sir, tisto tam v CD enoti to speče in mmm... toast je tu .deklica

tejča  

član od: 25.3.2002

sporočila: 243

19. mar 2009 21:17

pozdravljeni, mene pa zanima, če ste kje v naši domovinici zasledili tele modelčke, ki jih gospa uporablja za merjenje - imam poolno receptov pa ne vem razlike koliko g pride ena skodelica. pa tudi bolj enostavno jih je merit, kot pa na tehtnico, vsaj zgleda tako. Lep podrav, Mateja tejča

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

20. mar 2009 1:09

Ežoj, sem ena tistih, ki se v kuhinji znajde brez predpasnika, kakršnegakoli. Zunaj kuhinje pa ... Tejča, gospejini merici povsem ustreza merica iz kruhomata. Dolores

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti