Facebook

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

13. mar 2009 18:52

Na kolikih forumih sodelujemo je odvisno tudi od časa, ki ga imamo. Sem se sicer prijavila na FB, iz čisto določenega razloga, a nisem veliko gor, ker mi časovno ne znese, ko pa bo čas, bom malo bolj pogledala.

Dokler lahko (vsaj na videz) uravnavavaš dostopnost podatkov in skupine, ki imajo dostop do tvojega "predala", se mi zdi, da lahko vplivaš tudi na morebitno "agresijo" nekaterih, ki zbirajo prijatelje ali kar koli.

 

Tako kot na drugih forumih se tudi preko FB  sklepajo nova znanstva, še bolj pa obnavljajo nekatera stara, iz različnih razlogov prekinjena.

 

Kaj vse od ponujenega na portalu  kdo uporablja, je pa druga stvar.

 

Ne zdi se mi pa primerno, da tiste, ki so na drugih forumih, imamo za takšne, kot da "varamo" kulinariko. Meni je Kulslo alfa in omega forumov,  a to ne pomeni, da z užitkom ne gledam po coolinariki.net, gastronautu, krsatrici ali katerem drugem, tudi med.over.net ali face booku navsezadnje, če mi že čas kdaj dopušča.

 

Še v zakonu kdaj z veseljem pogledamo tudi za drugim pripadnikom nasprotnega spola, ne samo za svojim partnerjem, pa to ni varnaje - zakaj torej ne bi kdaj šli tudi na kak drug forum? Tisi pač, ki jim znese, drugi pač ne. 

 

Trg ponuja, mi izbiramo.

 

Mamamia

mamamia

KaTeK_x3  

član od: 29.8.2008

sporočila: 49

13. mar 2009 19:14

Menim, da bi bilo boljše vprašanje: kdo ni na facebooku :D danes smo praktično vsi že gor KaTeK_x3

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

13. mar 2009 19:47

Tudi jaz ne visim kar naprej gor, a našla sem nečaka tam v dalnji Afriki in mladostnega prijatelja s katerim sva se izgubila z njegovim odhodom v tujino (ukradli so mu namreč GSM). Raje ne povem, kakšno veselje, da je lahko spet dobil kontakt s prijatelji v domovini.

kobra 1

regina  

član od: 17.9.2007

sporočila: 724

13. mar 2009 20:25

No, danes sem pa iz te debate spoznala, kaj je facebook. Se pa pridružujem mnenju mamamie, kajti v nobenih pravilih ne piše, da moramo biti samo na kulinariki in je ne smemo "varati". Na koncu koncev, smo odrasli in svobodni ljudje. Ali ne? regina

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

13. mar 2009 20:39

Jaz sem pa pravkar na FB prav prijetno poklepetala z Vanjo iz Zda - zdaj grem pa še v živo čvekat k prijateljici na drug konec vasi

Mojca

mizarka  

član od: 24.5.2006

sporočila: 988

13. mar 2009 20:59

Tudi jaz sem na FB, me je hčerka nagovarjala kar nekaj časa.Sem pa zelo malo gor , ker ni časa.

lp

mizarka

sweets  

član od: 16.8.2008

sporočila: 796

14. mar 2009 9:25

Tudi jaz nisem na FB je le hčerka, sem pa pred nekaj tedni dobila naslednji mail. Na svetu je že več kot 150 milijonov uporabnikov Facebook-a. Vendar koliko od vas je prebralo pogoje poslovanja? Ste vedeli, da je vse, kar naložite na svoj profil (fotografije, filmi,…), v bistvu last Facebook-a? In to tudi ko ukinete svoj račun. Kaj to pomeni? Facebook lahko z vašimi naloženimi datotekami počne, kar se mu zahoče. Vaše fotografije lahko proda podjetjem, zasluži goro denarja, vam pa ni primoran dati niti centa. Zato bodite previdni, kaj nalagate na svoj profil. sweets

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

14. mar 2009 10:47

Včeraj sem bila na razgovoru za novo službo in me je direktorica vprašala, če imam profil na FB. Mi je šlo kar malo na smeh, ko sem se spomnila te teme, čeprav bi se najraje zjokala, ker si ga bom kot iskalka nove zaposlitve na področju informatike očitno morala skreirati...svašta.

katka http://katka-lopatka.moj-album.com/album/5

regina  

član od: 17.9.2007

sporočila: 724

14. mar 2009 10:54

Katka, torej če boš hotela dobiti službo, ti postavljajo pogoj, da moraš biti član določene spletne strani? Ja, svet je pa res čisto ponorel ali pa sem jaz že čisto "aut". Želim ti, da dobiš službo, ki si jo želiš! Lep pozdrav! regina

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

14. mar 2009 11:12

katka lopatka je napisal/a:

Včeraj sem bila na razgovoru za novo službo in me je direktorica vprašala, če imam profil na FB. Mi je šlo kar malo na smeh, ko sem se spomnila te teme, čeprav bi se najraje zjokala, ker si ga bom kot iskalka nove zaposlitve na področju informatike očitno morala skreirati...svašta.

katka http://katka-lopatka.moj-album.com/album/5

Pa ne no.....al se je samo hecala? Tuuuu mač, res.

Mojca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti