Facebook

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

12. mar 2009 15:17

mamaF, lepo povedano.

Atina

Vanilija  

član od: 18.8.2005

sporočila: 208

12. mar 2009 15:52

Vanja_v_ZDA je napisal/a:

Vanilija, lahko se spoprijateljiš z revijo Dober Tek...

[pika] Vanja
Vanja, hvala za idejo, ampak to ni isto....
rimljanka je napisal/a:

Vanilija je napisal/a:
Pogrešam pa gor našo Kulinariko, z velikim veseljem bi se vpisala med njene fane ali se pridružila skupini ljubiteljev KulSlo. Vanilija

Sem mislila, da smo na tej strani natanko to, kar ti pogrešaš. Ojej, ojej, očitno živim v veliki zmoti..............

Rimljanka, mislim, da si me narobe razumela. Ne gre za to, da bi se zdaj še na FB vsi člani Kulinarike vsevprek klikali med samo in sklepali prijateljstva in debatirali o kulinaričnih temah, ampak za to, če poenostavim, da bi lahko "vsem, ki me poznajo", sporočila, da sem navdušena ljubiteljica KulSlo, jo na ta način predstavila še njim in morda še koga resno okužila. V tem pa res ne vidim nič slabega ali čudaškega.... Vanilija

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

12. mar 2009 15:58

Vanilija, saj lahko na svoj profil prilepiš povezavo do Kulinarike in pod "komentar" napišeš, da si oboževalka in vabiš še druge, da obiščejo stran!

Mojca

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

12. mar 2009 16:10

Sama sem s FB zelo zadovoljna!Sem ze leta vpisana in v moj internetni "dom" sprejemam samo tiste, s katerimi zelim kontaktirati: sorodnike, prijatelje, enako mislece! Gledamo slike, ki jih nalagamo, klepetamo, se igramo igrice in kvize, smo "fani" istih ekstradnih umetnikoiv, poslusamo iste pesmi, gledamo iste filme, posiljamo peticije za stvari, do katerih imamo enako mnenje. Ne glede, kje na svetu se nahajam, sem lahko z njimi vedno v kontaktu. V albume nalagam tudi osebne slike in slike mojih vnuckov, brez bojazni, da bi jih videli nepooblasceni osebki. Moj necak v ZDA je nalozil na FB uro stare slike svojega dojencka, da smo ga lahko vsi sorodniki, raztreseni po celem svetu, videli....kar je privabilo solze srece na moj obraz! Verjetno pa vodim zastavo na FB, ker sem nasla kontakt s sosolko, ki je nisem videla ali slisala 43 let!Sedaj veselo klepetava na Skype. Nena Nena-morje

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

12. mar 2009 16:11

Atina je napisal/a:

Anamarija, po domače povedano je facebook ena stran, kamor daješ svoje slike ipd., ki jih lahko vidijo samo tisti, katerim ti dovoliš. Recimo jaz dovolim tebi, ti lahko gledaš moje slike, en x, ki ga ne poznam, jih pa ne more. Na kulinariki to lahko počne vsak. Pa ne gre samo za slike, lahko recimo v osnovno vrstico napišeš 'anamarija danes kuha golaž' in tvoji prijatelji to vidijo, enako pa ti vidiš za njih, kaj počnejo (seveda, kar napišejo, lahko tudi ne napišejo nič, in ti tudi ne). Tako da FB imam jaz za tiste, ki niso ravno veliki kulinarični navdušenci (čeprav nekaj imam tudi takih med FB friends), kulinarike same pa ne more nič nadomestiti.

 

Bolj čudno sem napisala, a upam, da je dovolj razumljivo.

Atina

Hvala za obrazložitev, v glavnem nič posebnega no. Sej v bistvu, če ti v tvojem fotoalbumu(Kulinarika) napišeš privat je isto, ne vidi nihče, le tisti kateremu ti želiš prikazati, no, fajn, sem se bala, da sem kej zamudila!

lp

Anamarija

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

12. mar 2009 16:20

Jaz sme tudi,saj bi nekako bilo že čudno če ne bi bila---mladi pa to Sem bila pa neizmerno srečma,ker sem preko facebooka odkrila svojega tamalega bratranca iz Amerike,ki sme ga videla samo 1x in na njegovem profilu našla polno fotografij tu iz slovenije in od nas doma :) Pa še veliko novih ljudi spoznaš :) Roncolino

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

12. mar 2009 16:23

Vanja_v_ZDA je napisal/a:

Joj, sem tok vesela, zdej sem pa z mamaF tudi frendica na FB...

 

Vanja

Jaz tudizdej si bova pa lahko slike naših kruhov in podobnega kr tam gor kazali in se mal važili ena pred drugo, hihi!

Mojca

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

12. mar 2009 16:25

Pa virtualne sličice Živalsko kraljestvo lahko zbiraš ...

Atina

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

12. mar 2009 16:27

Jaz sem tudi na FB. Še bolj na frišno. Sem se kar dolgo otepala, ampak zdaj sem vesela, da sem se odločila zanj. Predvsem zarad tega, ker sem po 10ih letih spet stopila v stik s sošolci iz gimnazije.

Pa fajn je, ker lahko malo poklepetaš z ljudmi, s katerimi se nimaš priložnost v živo velikokrat srečati, postaneš prijatelj s kom, ki ga nisi videl že sto let (meni to prav polepša dan), pa pogledaš malo njihove slikice, malo pokomentiraš, ... ma meni je zabavno in prijetno.

saša

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

12. mar 2009 16:29

No, pa sem malo čarala po FB in skreirala skupino, prvič, upam, da je ratalo. Nadgradnja pa kdaj drugič.

Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti