Tablete za pomivalni stroj

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8684

11. mar 2009 14:37

Jaz pa sem zapriseženi uporabnik tekočine Calgonit. Pravkar mi pomivalc dela na prazno - sem v posodico za tekočino vlila alkoholni kis, potem še vratca okrog pobrišem in se bo strojček sijal "kot pasja kesa" Enkrat smo že govorili o tabletkah - sem "foro" hitro naprej prodala - tabletka se da v košarico za beštek. Pozdravček!

harmonika  

član od: 24.4.2008

sporočila: 217

11. mar 2009 15:01

meni pa so najboljše somat -te ta zadnje se mi zdi da res dobro umijejo-pa sem preizkusila že kar nekaj proizvajalcev a se kateri kdaj zgodi ,da seji ne odpre -ali prepozno odpre ta predalček za tablete in je tam povsod vse pacasto od tablete ? harmonika

*Etka  

član od: 19.2.2004

sporočila: 744

11. mar 2009 15:12

harmonika je napisal/a:
meni pa so najboljše somat -te ta zadnje se mi zdi da res dobro umijejo-pa sem preizkusila že kar nekaj proizvajalcev a se kateri kdaj zgodi ,da seji ne odpre -ali prepozno odpre ta predalček za tablete in je tam povsod vse pacasto od tablete ? harmonika

 

To se mi zgodi zgolj in samo takrat, ko kakšno posodo dam preveč na rob košare. In sicer na tistem mestu kjer se odpira predalček od tablet. Pač je posoda v napoto in se ne more odpret.

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

11. mar 2009 16:48

Sedaj imam Somat,z lidlovim nisem bila zadovoljna,ker ne splahujem posode ,samotrde ostanke dol poberem .Zato pričakujem da mi posodo dobro opere.

lp goga

tamala69  

član od: 8.2.2008

sporočila: 124

11. mar 2009 18:09

Loni je napisal/a:

Claro v razgradljivi foliji, kupljene v Muellerju.

Loni Makaroni [rozica]
Tudi jaz, samo da jih kupim v Avstriji (v Bipi). Posoda je čista in nimam problemov, da se ne bi raztopile. Pa še odvijati jih ni treba, kar pri drugih znamkah pogrešam. Tablete so namreč agresivne in pri občutljivi koži je potrebna previdnost. tamala69

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

11. mar 2009 18:47

Še nikoli nisem kupila drugih kot somat-popolnima zadovoljna. petardica

strippy  

član od: 18.11.2008

sporočila: 283

11. mar 2009 19:03

Mi smo imeli že malodane vseh znamk, vse so se dobro obnesle, vključno z mercatorjevimi, razlika pa je v ceni - kupujem po načelu cenejšega, vedno pogledam ceno za komad...Včasih so calgonitove cenejše celo od  soseda! Je pa razlika - pri tabletah vse v enem ne dodajam niti soli niti sredstva za sijaj, pri mercatorjevih pa je to po mojh izkušnjah potrebno.

Se mi zdi, da je bolj odvisno od stroja in zasušenosti posode, pa temperature pomivanja..

In ja, tudi mi damo tablete med pribor, se vedno raztopijo...

strippy

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

11. mar 2009 19:50

tamala69 Tablete so namreč agresivne in pri občutljivi koži je potrebna previdnost. tamala69
Tole seveda ni ravno vzpodbudno. Kajne?

rimljanka - zasebno mnenje

dari  

član od: 21.8.2004

sporočila: 1521

11. mar 2009 20:32

Uporabljala sem že vse vrste.Trenutno imam Somat perfect in sem zadovoljna.Vendar se sedaj odločam za tekoče sredstvo,ker mislim,da je to še boljše.No če ima katera izkušnje s tem prosim naj napiše.Kar pa se tiče doziranja tablet pri mojem stroju piše,da se jih ne sme dati v košarico za jedilni pribor.Pri prejšnjem sem jih dajala tja,pa tašča jih tudi daje,ker drugače ne padejo vedno ven iz dozirnice,kar naj bi bila hiba pri Candyiju. dari

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

11. mar 2009 22:18

Pri Candyju ne padejo iz košarice, če košare ne potisneš dovolj v notranjost. Zgodilo se mi je eno dvakrat, zdaj vedno preverim.

Atina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti