Kreme

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

5. mar 2009 10:58

Vendelina jr. je napisal/a:
Kyara, lady nima debelih nog. Zna biti, da ima kakšna lady močnejše, nikakor pa ne debelih.

Tale "lady" ima biciklistične noge že gensko pogojene, malo je pa še sama zraven prispevala.

Loni Makaroni

jermat  

član od: 31.3.2008

sporočila: 39

7. mar 2009 22:02

A mogoče katera ve kje se dobijo te hlače od Afrodite proti celulitu? lep pozdrav jermat

Pitončica  

član od: 7.6.2005

sporočila: 1677

7. mar 2009 22:05

U Müller-ju btc, skor zihr... pa sm spet nardila mal reklame :)

lp

Pitončica

jermat  

član od: 31.3.2008

sporočila: 39

7. mar 2009 22:18

Hvala za odgovor, sem gledala samo v Merkatorju, kjer sem kupila to kremo, hlač pa niso imeli. jermat

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

8. mar 2009 16:14

hja, ker Vendelina že tako hvali to boginjo lepote iz kekropije al kako že, naj vsem vernicam sporočim (prosim, tole ni reklama, tole je samo obvestilo, bi člouk reku), da imajo v DM akcijo, 1 za 2 (ali 2 za 1, sem že mal pozabila, kako to gre ) - no, v glavnem, dobiš eno tubo, plačaš pa dve (ali je pa tole obvestilo ena ulomljeno z x, no) - je pa res, da sta različni - v ta drugi, beli, je cimetov zvarek. In lahko vam povem, da ona, zelena (krema je pa rjava not), božjastno smrdi. In te res malo žgečka po koži, kot pravi Vendelina, ampak po moje zato, ker vsa tista smrdljiva eterična olja hlapijo in te fino hladi. In pod navodilom z mikronskimi črkami piše (sem vzela mikroskop in prebrala): po mazanju vsaj eno uro bodite telesno aktivni. Hehehehehe.

Če pa ta hec na meni res učinkuje, zveste takrat, ko bo tuba prazna.

LP

cervus

Pitončica  

član od: 7.6.2005

sporočila: 1677

8. mar 2009 16:29

elaphus vrjetno plačaš eno in dobiš dve?

lp

Pitončica

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

8. mar 2009 17:26

Meni pa ta čudežna zadeva ni (mogla) pomagati, žal. Mojemu najdražjemu sem po tej kremi tako smrdela, da me je prosil naj vendar obdržim ta svoj celulit in dišim še naprej po Eternity-ju. Tako sedaj izgledam kot pač izgledam, imam pa kompetentno opravičilo. Lisa

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

8. mar 2009 18:03

Pitončica, lejo no, saj sem napisala, da je morebiti obvestilo 1/x, hehehe.

Lisa, svojemu najdražjemu reci, naj da klin na nos, počaka kake tri mesece, pa bo imel Eternity in najdražjo brez celulita!!!

LP

cervus

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

8. mar 2009 20:48

Vendelina jr. je napisal/a:
Totalna vernica produktov našega proizvajalca iz Rogaške Slatine (izvoli, razreši rebus, ker se trudimo ne-imenovati proizvajalcev in produktov in delati zastonj reklame). Brez kreme iz čerkropije ni dneva.Sama že celo svojo odraslo dobo uporabljam tovrstne kremice in jih mažem na strateška mesta. Po tuširanju je itak treba telo namazati in jaz na "trebuh-stegna-nadlahti-zadnjica" mesta nanesem to kremo in lepo z masažo vtrem kremo v telo, medtem, ko se krema vpija v kožo naredim še kak počep (po moje ežoj ob branju tega fino fantazira ) in sem zadovoljna z rezultati.Sem pa pred novim letom to "čerkropijo" prinesla prijateljici, ki je senzualna XL lady in je po dveh tedhni uporabe prav tako postala totalna vernica. Zdaj, po slabih treh mesecih pravi, da ima občutek, da je telo bolj čvrsto, koža mehka in gladka, skoraj zlikana.Pomaranče so super, ampak na koži pa tudi, če jih ni, a ne? Vendelina jr.

Vendy dušo, kaj mi delaš, a zdej bom mogel odpirat in brat tudi takšne teme? Pa mi ni treba veliko fantazirat, če bi bil kakšen let mlajši bi se ponudil, da vas rešim celulita brez kakršnekoli kreme, pa kaj bi se jaz rinil, uporabite svoje partnerje, saj so čist uporabni ( pa jim ni treba omenjat celulit, boljše je če ostanejo nevedni, pa pazite, da ne preterate, to pa boste poznali po tem, da začnejo jamrat, da jih boli glava ).

ežoj

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

9. mar 2009 10:06

jaz sem enkrat lani nekje na netu prebrala, da proti celulitu pomaga bršljan, ki osdtoji v olivnem olju, potem pa to olivno olje vmešaš v navadno soleo. je ravno tako (ali pa še malo bolj) učinkovito, kot te dražje kremice. natančnega recepta ne vem, bi bilo treba po netu prebrskat (no, nekje ga imam shranjenega) klavdija

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti