Kreme

MYCHELLE  

član od: 13.8.2005

sporočila: 254

4. mar 2009 20:03

Najraje sem uporabila VICHY-evo kremo prot celulitu. Vsako sezona imajo novo.. Je pa res, da nič ne pomagajo kreme, če sama ničesar ne narediš. Obvezno spiti veliko nesladkane tekočine, telovadba .Ali vsaj urco hitre hoje, če ne maraš kake aerobike ipd, pa paziti kaj ješ.. manj maščobe, krompirja, nič kruha in sladkarije.. MYCHELLE

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

4. mar 2009 20:41

Skin firming od Afrodite. Mi jo je kupla tašča, ki hodi na masaže. Jaz sicer nimam dinarčkov za le te, pomaga pa ful kremica, imaš res pol bolj napeto kožo, pa še fajn gladka in dišeča je. Katarina K http://katarinak.moj-album.com/

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

4. mar 2009 21:12

Skratka, vsako vtiranje in s tem masiranje pomarančne kože je boljše kot nič, jaz tudi imam tisto rogaško nesteklovino. Pa prejšnjo zimo sem dobila še ene napol hulahopke zraven, če ne za drugo, so se fajn obnesle na biciklu namesto dolgih gat.

Loni Makaroni

kohica  

član od: 30.1.2007

sporočila: 528

5. mar 2009 7:23

Punce hvala za mnenja.Tudi sama sem "fenica" rogaške,sprobala sem že kar nekaj njihovih krem,nosim tudi zelene hulakopke,z vsem bila ful zadovoljna. Čeprav me imajo vsi za suho ,večinoma pazim kaj dam v usta,sem precej migajoča,skoraj vsak dan kolo,Šmarna,... je bil učinek uporabe krem zelo opazen.To temo sem sprožila,da vidim,če je kaj novega ,a ostajam zvesta rogaški.

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

5. mar 2009 7:33

Jaz imam Turbo slim gel od podjetja Sunray. Imam kar dva različna. Eden je toplotni s cimetom,(ta greje) drugi hladilni z kafro (ta hladi).Je mehak, se dobro vpije in lepo razmaže. Pred enim mesecem sem ga začela uporabljati in rezultat me je kar presenetil. Koža je res bolj gladka, mehka in prožna.Ravno včeraj sem se pogledala v ogledalo in sem skoraj dol padla. Dosti manj celulita na mojih debelih nogah. Potem sem še izmerila obseg nog in glej, tudi manj cm je pokazal meter. Uporabljam pa hladilnega zjutraj, da me osveži in prebudi, toplega pa zvečer, da me v postelji ne zebe.

Jaz sem z mojima zelo zadovoljna in ju ne menjam več.

Kyara

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

5. mar 2009 8:39

Ah, ja. Tudi jaz rešila rebus....

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

5. mar 2009 9:00

Kyara, lady nima debelih nog. Zna biti, da ima kakšna lady močnejše, nikakor pa ne debelih. Vendelina jr.

kruhy  

član od: 15.3.2007

sporočila: 310

5. mar 2009 10:47

Enkrat sem v enem časopisu prebrala, da je največja laž stoletja KREMA PROTI CELULITU. Razlaga pa je bila takšna, da bi lahko to kremo vsak dan mazali in mazali na predele obdane s celulitom, pa bi se nam mogoče tam po 10 letih zmanjšal obseg za 1 cm. In to še zaradi masaže in ne zaradi kreme. Takrat sem spoznala, da za kremo poroti celuliti ne bom zapravila niti EUR....in ga tudi nisem. Pa čeprav je celulita kar nekaj. Po mojem je to dedna zasnova in jo je težko odpraviti, lahko jo le omiliš. Telovadba, hoja, voda, voda, voda in zdrava prehrana. Morda tudi kakšen laser pride v poštev, krema pa me ne bo prepričala. kruhy

kohica  

član od: 30.1.2007

sporočila: 528

5. mar 2009 10:54

Kruhy ,žal nisem tega mnenja.Telovadba,hoja ,voda,..... žal niso dovolj. Mene je rogaška prepričala,tudi cena je zelo ugodna,efekt pa viden.

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

5. mar 2009 10:58

Kruhy, ne gre verjeti čisto vsemu, kar piše v časopish Sicer pa, da tisto kremo/gel vtreš v kožo (in si ne namažeš obleke) je itak treba fino masirati in vsak dan pet minut masaže je okej. In iskreno, meni je totalno vseeno, ali sama nimam celulita zaradi dobrih genov ali pa tudi zaradi tega, ker pazim pri hrani in imam kremico in mi je tudi vseeno, če je to en blazen placebo efekt (če je tisto prijetno žgečkanje, ko gel pronica v kožo, placebo, me naj sicer koklja brcne), ampak raje dam dvakrat po 9 EUR na mesec (kolikor ta stvar mene stane) za super občutek kot pa nič evrov in se zgovarjam na genetiko. Ampak, to je moj izbor in ga seveda nikomur ne vsiljujem. Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti