Moj vprašaj je postal to, da me ne bo, ura je za moje ostale sobotne dejavnosti prepozna.
Loni MakaroniSrečanje amaterskih slaščičark
http://www.grc-zapolje.si/joom2/index.php?op
Tukaj si lahko ogledate lokacijo GRC Zapolja.
lp
mizarkaSineja in Mia, hvala še enkrat za organizacijo srečanja. Vse ostale, ki ste si vzele čas, da smo prijetno poklepetale - vesela sem, da sem vas spoznala.
Tanja05Na srečanje smo prišle:miia,Atina in njena prijateljica,nb,kuharca in njeni dve hčerki,hčerka od miie,mizarka in njen sin,cheleste in njena prijateljica,tanjaj,habibti,tanja05 in moja malenkost ki se me ne vidi ker slikam.Imele smo se lepo,naklepetale smo se,izmenjale kakšno izkušnjo in razšle z obljubo da se še srečamo.SINEJA
Sporočilo je spremenil(a) SINEJA dne 21. mar 2009 22:21:19Lepo je bilo! Hvala vsem za prijetno druženje!
Atina| Dolores je napisal/a: |
| Ojej, nekaj sem zamudila.Dolores |
Ja, smo te pogrešale.
AtinaKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

