*ebeš spolno diskriminacijo ( na prvi pomladanski dan )!
ežojSrečanje amaterskih slaščičark
Mene tudi mika, da bi vas prišla malo pogledat. Do sedaj še nisem bila na nobenem srečanju.
Če bi šla še kakšna Gorenjka, se javim za prevoz (ali Gorenjec, da ne bo spolne diskriminacije).
Nena
Ežoj, te povabim pa še kakšen naj se ojunači.Za vse bo dovolj prostora. Pa še kakšno več bomo rekli.
evo,tudi jaz se prijavljam...
lep pozdrav
cheleste
Se prijavljam. Ob kateri uri?
Tanja Tudi jaz še nisem bila na nobenem srečanju še,tako da me kar mika,da bi prišla.Ob kateri uri?Pa fajn bi bilo,da bi šle malo organizirano.Tako da Žirovke in Poljanke,javite se!
And1
Glede ure,kako vam odgovarja ob treh ali ob štirih popoldan?
SINEJAOb treh je kar malo zgodaj, vsaj zame.
mizarka tudi jaz sem blizu doma in se prijavljam.... super, da se malo vidimo.
tanjaj
Glede na to, da se dan daljša, predlagam ob 16.00 uri.
TanjaKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
