Linea snella

tema je zaklenjena

Mogoče pozna kdo salon Linea Snella? Zanimajo me vaše izkušnje.

Hvala!

galja

Poznam zelo dobro sama sem ga obiskovala pred 4 leti.Če bi mi trenutno finančno stanje to omogočila bi ga še zdaj.Zame zelo dobra stvar.Punce so zelo prijazne in nekako kar pozabiš na svoje kile.Obiskovala pa sem ga v Celju,če te zanima še kaj mi piši na zs . kriznana

http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=1617

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.