Majcica, poglej zasebno pošto!
galja
Pripravništvo
Ali sem samo jaz razumela, da sprašuje za opravljanje pripravništva po končani srednji zdravstveni šoli ? Meni je bilo vprašanje kristalno jasno, žal pa odgovora ne poznam.
F r i n a| frina je napisal/a: |
Ali sem samo jaz razumela, da sprašuje za opravljanje pripravništva po končani srednji zdravstveni šoli ? Meni je bilo vprašanje kristalno jasno, žal pa odgovora ne poznam. F r i n a |
Frina, sem ji odgovorila, pa ni bila zadovoljna.
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
