Ker imam letos v planu opraviti poklicno maturo (izobraževanje ob delu), me zanima, če mogoče veste v kakšnem časovnem razmiku se opravljajo izpiti, ali so vsi izpiti v enem tednu?
Hvala in lp.
Ker imam letos v planu opraviti poklicno maturo (izobraževanje ob delu), me zanima, če mogoče veste v kakšnem časovnem razmiku se opravljajo izpiti, ali so vsi izpiti v enem tednu?
Hvala in lp.
No, v enem tednu vse ne gre. Štirje predmeti pisno, štirje ustno......................(ali kakšen od tega storitev z zagovorom, recimo).
Najbolje ti bodo pa to povedali tam, kjer misliš opravljati maturo. Ampak, trenutno že teče. misliš torej na junijski rok?
V dveh tednih še gre, odvisno od izbranih predmetov; navadno se izpelje vse skupaj v treh tednih.
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.