Pležuharija - čvek pod pohorjem

Ker sva se ta  vikend z možem malo "snela" z doma, se šele sedaj zahvaljujeva za res dobro družbo, dobra peciva in prijeten čvek. Kot je že Ognjič povedala ni bila vožnja domov  nič prijetna, kar pa sploh ni pokvarilo celotnega doživetja.

Ati zlati tebi in ženi hvala za organizacijo srečanja.

Tisti zadnji spust pležuhom pa sva "mlela" še na poti domov.

Gobica
Lisička, glavno je, ka se tvojemi okice veselo svetijo. tumpika

 

LP

cervus

Tumpika, so se tako učki svetl, da doma ni blo treba nič luči prižigat.

 

 

Gobica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.