Rodila se je zala
Pozdravljeni!
Ker sem zelo rada z vami, bi rada tudi delila srečo z vami: danes sem postala babica naši Zali, ki se je rodila ob 10,37 uri

Vsem želim lep dan!
ursula-ce
član od 20051812 sporočil
Srečnica! Zali seveda želim veliko zdravja in srečno življenje, babici pa kondicijo - da bo na začetku lahko čim bolj sodelovala!
Lisa
Čestitke srečni babici in celotni družini! Zali in staršema želim veliko sreče in zdravja, za veselje bo pa že Zala poskrbela :)
Petya
član od 20071423 sporočil
Vsem iskrene čestitke, mali Zali pa veliiiiiiko sončka na njeni poti!!!!!


jana
Dobrodošla v KLUB BABIC. Čestitam!


dh
naj bo Vaše življenje z prihodom Zale ispolnjeno z zdravjem,ljubeznijo in veliko veliko srećnih dni in smeha.Zali pa zdravo in bezskrbno otroštvo,seveda pa veliko igre z babico....Čestitke vsem.
selvi
član od 20042716 sporočil
Bravooooo!
Čestitke babici, dojenčici in staršem 



MM
član od 20043697 sporočil
Čestitke babici in mladi družinici


goga



Čestitke, starim in" mladim "staršem!
strippy
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma!
Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Število sporočil: 32, prikazujem sporočila od 1 do 10
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.