Draga babica čestitam. Za nedeljske otroke pravijo, da so srečni. Sama imam isto uro in dan (nedelja) rojstva kot vaša Zala.
Rodila se je zala
Čestitke tebi, babica in vsej Zalini družini

mamaF - Mojca
čestitam!!!! ![]()
lp
cervus Iskrene čestitke tudi od mlade babice! To je nekaj najlepšega kar se ti zgodi v življenju. Ko pestuješ to malo bitjece pozabiš na vse.
naty
Čestitke!
Čestitke



golubić
![]()
ČESTITAM
Iskrena hvala za vse lepe želje in čestitke! Res sem srečna. Ko pa sem danes doživela še trenutek prvega srečanja bratca Filipa s svojo sestrico Zalo (Filip bo imel maja 4 leta), je bila moja sreča nepopisna. Prve besede Filipa so bile namenjene mamici:" Hvala, mamica za mojo sestrico". Nihče mu ni naročil kaj naj reče. Zali pa je dal poljubček na prstek in ji rekel: "Ti moja zlata sestrica, te bom imel fejst rad".
Babica pa na hodnik in v jok, kaj pa drugega!
Srečno vsem!
ursula-ce
Čestitke babi!
Katarina K http://katarinak.moj-album.com/
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
