Zvončica, za tvoj rojstni dan ti voščim veliko zdravlja, smeha in še mnogo srečnih let.![]()
![]()
![]()
ZIMA
Zvončica, za tvoj rojstni dan ti voščim veliko zdravlja, smeha in še mnogo srečnih let.![]()
![]()
![]()
ZIMA
tudi jaz ti voščim vse najboljše in želim en prečudovit dan ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Veliko sreče, zdravja in lepih trenutkov!!! Vse najboljše!![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.