| mamaF je napisal/a: |
| Wauu, obvladate! Jaz pa do danes sploh nisem vedela, da so skladbe že predstavljene |
Ja, enako. Bo treba malo več likat.
nola| mamaF je napisal/a: |
| Wauu, obvladate! Jaz pa do danes sploh nisem vedela, da so skladbe že predstavljene |
Ja, enako. Bo treba malo več likat.
nolaKr neki, ja , eden najlepših moških vokalov, kar sem jih slišala.
Lijana| mamaF je napisal/a: |
| Wauu, obvladate! Jaz pa do danes sploh nisem vedela, da so skladbe že predstavljene |
Če ne bi visela na Kulslo, sploh ne bi vedela, da se pesmi že predstavljajo ... A ustanovimo klub nevednih?
Mamamia
mamamia| mamamia je napisal/a: | ||
Če ne bi visela na Kulslo, sploh ne bi vedela, da se pesmi že predstavljajo ... A ustanovimo klub nevednih? Mamamia mamamia |
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.