| s0ncek* je napisal/a: |
| Voditeljica najslabša najslabših vseh časov, katastrofa. |
Ema 2009
končno zadovoljna z zmagovalko
kastrolca
| matilda je napisal/a: | ||
|
A sta bila voditelja samo meni všeč? ![]()
| mamaF je napisal/a: |
| Jaz sem pa vseeno upala, da bo Omar dobil več glasov žirije. mamaF - Mojca |
| Atina je napisal/a: |
A sta bila voditelja samo meni všeč? |
petkica, se popolnoma strinjam s tabo
regica
Midva z možem sva se noro nasmejala 'violinistki', ki je držala violino za vrat, ne da bi premikala prste... čeprav je bilo pravzaprav za zjokat.
Od vseh nastopajočih so mi Quartissimo dejansko všeč. Spominjajo na Rožmarinke pred nekaj leti.
Margot
| s0ncek* je napisal/a: | ||||
|
Ker je dober. Ona pa ni niti d.
s0ncek*
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
