Moj point je bil, da če guglaš "apartmani u Dalmaciji".....bi znalo kaj ven priti....
Vendelina jr.
Dalmacija 2009
pa že ;) ....
bannanna_v_slo ;)
Mi hodimo pa na Pašma v Neviđane... majhne vasice so na otoku nobene gužve, mir, plaža večinoma pred nosom, da so lahko otroci kar na plaži pa jih z balkona opažuješ...
lovebeyba
Predlani smo našli prek tega spleta http://www.apartmani-hrvatska.com/
Bili smo v Pakoštanih , imeli apartma čisto blizu plaže , zaradi manjših otrok.
Lani smo bili v Sukošanih , kjer smo apartma imeli čisto na plaži.
http://www.apartmani-abi.hr/Sukosan.htm
Za letos pa še ne vem.
lp
STANEJ
Mi gremo tudi letos v Sukošan (že 4.leto). Ful je lepo in čudovito morje za otroke in tudi zame. Pa toplo morje.
bluoka
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
