Tema se nanaša na prejšno temo-poceni živila.Ta teden sem po dolgem času kupila kruh in to koruznega z semeni posutimi po skorjici v tušu,ki ga dobiš izza pulta.Grem po trgovini in kupim........pridem domov in vzamem račun(kar naredim zelo poredko)in vidim,da je cena hlebčka 0.80 kg kruha 4.63 eura!!!!! ![]()
![]()
![]()
Pa kaj je to normalno ali sem jaz malo za
??!!
toppy


