Jedilniki po montignacu

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

13. jul 2012 6:13

bannanna: you know me . Ok, občasno, ko imam tiste nostalgične dneve pa obvezno masleni beli croissant, velik latte macchiato, domača marmelada in , za konec pa še

To pa je pol UNMONTY



---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

Sporočilo je spremenil(a) MBrando dne 13. 2012 06:13

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

31. jul 2012 8:52

Zajtrk: Tako kot vedno. Zgodenj štart (cirka ob 3eh zjutraj) z sadnim čajem, kateremu čez pol ure sledi na tanko narezen moj domča ržen in polnozrnat kruh (200g) popečen na žar plošči. Cirka 8 koščkov, vsak namazan z svojo marmelado + domačo skuto in posipan različno. Na enih sezamova semena, na drugih mleto laneno seme, bučna semena ali sončnična semena. Na 3 kosih pa skuta in narezane četrt nektarine na enem kosu, na drugih dveh pa skuta in 1/2 domače breskve.

Kosilo: Zelenjava, domača, narezana na kose, zraven pa kakšna manjša priloga

Večerja: Ali pistacijev beljakovinski shake, ali pa kakšen čaj

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

26. feb 2013 18:41

JOJ KAKO SEM VAM HVALEŽEN za teh OGROMNO STRANI. Končno sem na poti ozdravitve, zadeve v glavi porihtane, cilj strogo pred mano. In sedaj bom KONČNO začel tudi uživat v večerjah, testeninah, krompirju in kruhu. Kakšne borbe so to bile včasih...jojj...
Tako sem ganjen, ker to vse pišete, ker mi dostikrat svetujete in mi pomagate. Res, ne morete vedet koliko mi to pomeni, koliko me tale pozitivizem potiska dalje. Res...klobuk dol in klanjanje do nožnih prstov. Kot London in Pariz 19.stoletja .

Upam da nisem ponovno komu stopil na prste ali pripomogel, da si puli lase ter se peni. Se opravičujem. Ampak takšen sem...

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

3. mar 2013 9:22

Zelena solata z bučkami,paradižnikom, fižolčkom, cvetačo ter popečen šarfen TOFU so ok po MONTYU?
Seveda se striktno ne bi držal, ker sedaj prihajaj k sebi in sem samo vesel da jem zvečer.
Gre se mi samo, da se naučim zdravo kombinirat, da bom pol OBVLADAL .

Gledam da bom v dopoldanskem času imel največ OHjev, zvečer pa v večini vlaknine ter B+M

Aja, če koga zanima. Meni pa VELIKO POMENI.

VČERAJ SEM IMEL PO DVEH LETIH SVOJO PRVO NORMALNO VEČERJO!!! 
Ne morem vam povedat kako neverjetna izkušnja in UŽIVANJE. Kot drugo kosilo, a le količinsko manj a ravno tako barvito 

Umešana jajčka na dooosti popražene čebule, šampinjonih, zelene paprike ter staranim sirom s posušeno rdečo papriko. Dodal sem poper in še ljuto papriko.
Kot priloga olive in gorčica.

A je to tudi po MONTIJU?

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

18. mar 2013 16:26

Se ga kar držim, ker moram povečevat težo. Mi pa odgovarja zaradi njegovega pogleda na kombiniranje. Grešim občasno, a takrat slastno.

Danes recimo PREBRANAC in PIKANTNA KLOBASIC (itak pojedel samo polovico vsega, ker je to taaak nasitno) kar je za kosilo čist ok. 

Včeraj zelenjavna pita + MEGA SOLATA...

Skratka...kilce gor, ampak vseeno gledat na kombiniranje.


VPRAŠANJE:
Kakšne palačinke, šmoren, skuta z proteinčki in sadjem, ali pa skuta z jajčkom. To lahko??

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

18. mar 2013 17:50

MBrando je napisal/a:

Aja, če koga zanima. Meni pa VELIKO POMENI.

VČERAJ SEM IMEL PO DVEH LETIH SVOJO PRVO NORMALNO VEČERJO!!! 
Ne morem vam povedat kako neverjetna izkušnja in UŽIVANJE. Kot drugo kosilo, a le količinsko manj a ravno

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

 

Sem šele zdaj opazila, torej pozno, ampak vseeno ČESTITAM!

(Kar težko verjeti, eni se pa silimo v obratno - da nimamo (normalne) večerje.)

JJ

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4526

18. mar 2013 18:12

Ma kaj to, JJ, on uporablja ta način prehrane za povečanje teže

MBrando,

lp

mzm

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

18. mar 2013 18:44

mišzmoke je napisal/a:

Ma kaj to, JJ, on uporablja ta način prehrane za povečanje teže

MBrando,

lp



mzm

 

Jaz mu lahko zaupam moj način, hehe. Pa ni nič težkega, vsaj zame ne

JJ

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

18. mar 2013 19:05

Hvala moje dameeeeee. Ja vem mišzmoke, da ni vse kot bi moralo, zato pa sem napisal da krmarim med enim in drugim. Malo več podpore pa bi lahko dobil, sedaj, ko mi gre po miškinih korakih na bolje. Danes sem zmogel že 1/2 prebranca in pol kljobas. USPEH!!! Pa še večerje jem...

Kako pa je glede vprašanja? Šmoren, palačinke so ok zvečer? Se mi kar luštajo, Zraven pa zdrava skuta in domača BS marmelada?? NJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAMSI

 

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

18. mar 2013 22:54

Palačinke iz ajdove moke in vode (brez jajca) ali iz ajdove moke in mandljevega mleka ali iz ajdove moke in radenske uspejo z nekaj vaje (ko se naučiš zamesiti primerno gostoto in prilagoditi temperaturo) na sredi mehke in ob straneh hrustljave. To občasno  mirno lahko ješ za večerjo z domačo slivovo marmelado bs. Kakor hitro pa vključiš jajca, to ni več po Montignacu.

 

Če bi se rad zredil, ne vidim razloga, da si ne bi privoščil šmorna, le po M. to ne bo več.

tulka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti