Fiksni zobni aparat

Gozdnajagoda  

član od: 10.12.2012

sporočila: 12

29. jan 2014 14:48

Hvala Saša, tako bom tudi naredila. Želela bi res še to drugo mnenje, saj sem super proti prej ampak vseeno sem malo razočarana, takole si mislim, da mogoče so Prevcu naredili vse, ker je Prevc, meni pa mogoče niso naredili vsega, ker sem samo ena navadna Gozdna Jagoda.;):). Že itak ima človek to in ono hibo, če pa je že bila ta možnost za ta popravek in ni bil narejen v celoti mi je pa res žal. Tale habsburška glava me spravlja še kar ob živce, čeprav je ni več. Zdaj še vem, da imam premajhno zgornjo čeljust in spet novi kompleksi.:)

Mir in dobro, lepo imaš to napisano. Pozdrav.



Gozdnajagoda

Sporočilo je spremenil(a) Gozdnajagoda dne 29. 2014 14:53

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1685

29. jan 2014 16:15

Saj pri Prevcu se tudi vidi, da ni čisto b.p. vsaj tako je rekel moj zobar. Nad mano je pa navdušen in mi vsakič reče čista petka. Bi se morale enkrat v živo zmenit, pa da vidimo kakšno je stanje. Lp, Saša

Mir in dobro!

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

30. jan 2014 7:20

Venturini je napisal/a:

Saj pri Prevcu se tudi vidi, da ni čisto b.p. vsaj tako je rekel moj zobar. Nad mano je pa navdušen in mi vsakič reče čista petka. Bi se morale enkrat v živo zmenit, pa da vidimo kakšno je stanje. Lp, Saša

 

Pri vseh se ne da narediti čisto tako, da bo bp. Za uspeh morajo biti vseeno v ustih dobre "razmere", pri meni so tudi bile, očitno pa Peter mišica ravno vseh ni imel, čeprav zgleda resnično precej boljše kot pred operacijo, še celo moj mož je takoj opazil, pa je pri teh zadevah bolj slepe sorte.

Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti