hvala patrička!
Katarina K http://katarinak.moj-album.com/
Katarina k, vse najboljše!
Katarina vse naj naj...

goga
No, pa tudi od mene vse najlepše
in najboljše!




buča
Vse najboljše tudi od mene! Držim pesti, da bo torta v redu.


teddy
Vse najboljše tudi z moje strani vidim pa da si točno leto dni starejša od mene.
mehurček
Potemtakem, mehurček, tudi tebi :
Vse najboljše!
strippy
Sporočilo je spremenil(a) strippy dne 10. jan 2009 15:54:36 Tudi z moje strani- vse najboljše in veliko zdravja obema!
ZIMA
Vse najboljše, pa se spomni na nas, ko boš jedla torto









solan
Vse najboljše 

macek muri
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
