Draga Katarina K, tudi jaz ti čestitam za tvoj 30. rojstni dan, pridem poskusit torto v nedeljo!
Lp Vandolina
Vandolina
Katarina k, vse najboljše!
vandolina ti kar pridi, sej maš v nedeljo OH ne?
Slikico od torte bom pa poslikala in prilimala.
Katarina K http://katarinak.moj-album.com/
Vse najlepše tudi z moje strani
Petya
Še enih fajnih sto

ursula-ce
Vse najboljše ![]()
![]()
![]()
![]()
Vse najboljše


evo tolko čestitk še nikoli nisem dobila, pa še veliko mojih vzornic in vzornikov je med vami. Rada pogledam kaj ste spekli
, velikokrat mi krajšate čas, sedaj ko sem na porodniški. hvala vsem!
Katarina K http://katarinak.moj-album.com/
Tudi iz Idrijskega konca pridajam vse lepe želje in sreče v naprej
jampina
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
