/ pomagajte =)

V knjižnici poišči še knjigo " Ta dobra stara kuhinja" - Pavle Hafner

( Kuhinja na visoški domačiji ... )

Preberi, ne bo ti žal.

kobra 1

kobra 1 je napisal/a:

V knjižnici poišči še knjigo " Ta dobra stara kuhinja" - Pavle Hafner

( Kuhinja na visoški domačiji ... )

Preberi, ne bo ti žal.

kobra 1

 

Ja, ta knjiga je pa mega dobra, res. Jo imam, in sem vesela, da jo imam.

 

In primerjaj s tole, z drugega konca Slovenije, iz Bele krajine: Nerajska hrana, Khalil, Ksenija, Zveza kulturnih društev Črnomelj, 1999

rimljanka - zasebno mnenje

Sporočilo je spremenil(a) rimljanka dne 05. jan 2009 20:00:14

rimljanka hvala !

Bom pobrska v knjižnici. Hafnerjevo imam tudi jaz doma in jo čuvam kot navečji zaklad.

Joni, poglej na zasebno pošto.

kobra 1

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.