Spopad

tema je zaklenjena

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

17. dec 2008 18:52

stana.r je napisal/a:

Ne vem, zakaj je potrebno odpirat še eno temo za kreg. Pa saj je hujše, kot v vrtcu. Kdo je s kom in kdo ni s kom, kaj kdo zna in kaj ne zna...

Obstaja filter, obstaja zs, obstaja tisti gumbek, s katerim odrolaš nižje in preskočiš post od tistega, ki ga ne maraš.

Vsak od nas je enkraten in neponovljiv, vsi skupaj pa smo ena krasna druščina od katere sem se marsikaj naučila.

Skrbi me le tole "križanje" članov. Danes Vendy, jutri pa ......???

Mar ni škoda energije za to?

 

Vendy , Ežoj

stana

 

 

Kdo si ti in kaj si naredila z mojo najboljšo prijatelco??? Moja prijatelca se nikoli tkole ne razkuri!!!

jade

Sporočilo je spremenil(a) jade dne 17. dec 2008 18:53:01

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

17. dec 2008 19:33

Ati zlati, ka mo ke lanske slike na snegi (eni so bli na pležuhih) vidli? ------------------------------------------------------- Izbirajte svoje besede, kakor izbirate svoje jedi. tumpika

danicak  

član od: 5.1.2008

sporočila: 156

17. dec 2008 19:45

Najprej vam želim en spokojen in prazničen pozdravček. Pri diskusijah ponavadi redko sodelujem in večinoma obe z mami pišema pod enim imenom To sedaj ni toliko pomembno kot ta debata in verjemite mi, da se vam bo čez čas zdela le-ta smešna. Ampak vseeno, da podam svoje mnenje... Ta forum spremljam res pogosto;skoraj vsaki dan in resnično ceni in spoštujem vse ljudi, ki so mi pomagali s svojimi nasveti, recepti, predlogi,... da sem pridobila nekaj kulinaričnega znanja. Cenim in spoštujem pa tudi mnenje drugih ljudi v kolikor le-to ni žaljivo. In navadno si ustvarim mnenje o nekom, šele ko ga osebno spoznam. Zavedati se moramo, da se vsako stvar lahko pove oz. izreče na 10 000 načinov in da obstajajo ljudje, ki imajo zelo ošter način komuniciranja. Enostavno sprijaznimo se in sprejmimo to. Bi pa samo povzela kar so nekatere predhodnice(predhodniki) zapisali, da je najbolje tistega, ki ti ni po godu ignorirati, črpati iz foruma tisto kar si sami želimo in čutimo predvsem pa mislim, da je sedaj idealni čas, da se vsak malo zamisli nad svojo strpnostjo in da bi bilo bolje, da se vsak sebi posveti toliko kot se drugim. Meni je všeč, da smo različni danicak

ati zlati  

član od: 24.11.2006

sporočila: 597

17. dec 2008 19:52

Tumpika se posipam s pepelom. Letos bodo še zagotovo. Zagvišno mo jih tebi prvi posla ka me nedeš več po keblači s slaboj vestjoj tukla. Še prevajalca sem moral najeti, da sem ti lahko odpisal. ati zlati

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

17. dec 2008 20:27

Ah, pa da še jaz svoj piskrček postavim, ker sem danes ravno v ta pravem razpoloženju.

Zdajle pa o tejle, itak bom papagajčkala. Meni je pa izredno všeč, da imajo nicki s kulinarike tudi obraz zraven, pa še nekaj kil kje drugje, pa kaj potem, če jih je preveč, to pomeni samo, da nekdo zna dobro kuhat... Smo vsi iz mesa in krvi. In si mislimo svoje. Smo pa vsi skupaj ena naravnost zanimivo zabavna druščina, imam obdobja, ko visim nonstop tu gor in temu primerno pisarim po dolgem in počez - ne glede na kulinaričnost teme, včasih pa samo berem, ampak gor pa pokukam skoraj vsak dan. Kar pove o meni samo nekaj, da mi je tale stran čisto všeč, paket je pač takšen kot je, filtra nimam vključenega, določene teme preskočim, krizo srednjih let sem dala že skozi, ravno tako osamljenost..., pa po letih še nisem blizu.

Zaradi mene se lahko stepemo, samo ne bo nič boljše... Predlagam pa - da bo v stilu kulinarike - obmetavanje s torticami. Pa ne tukaj govoriti o lakoti po svetu. Mišljeno je metaforično. Pod tisto smetano, sadjem in biskviti  se ne bo videlo nič. In bomo vsi enaki.

Čeprav smo enaki že danes - visimo tukaj gor, beremo, sodelujemo, šimfamo, zamerimo, predvsem pa se imamo fajn

 

Sporočilo je spremenil(a) Loni dne 17. dec 2008 22:13:03

mizarka  

član od: 24.5.2006

sporočila: 988

17. dec 2008 20:36

Mene še menjka.

Par strani sem preskočila.Meni je pa všeč vsako mnenje, tudi če mi  ni pisano na kožo. Zelo rada berem Vandelino in Ežoja. Pravzaprav obožujem Vandlino, ki ima res hitre prste, hitre misli in tudi jezik.

Mogoče bi rekla samo tole, da včasih kdo vpraša kaj bolj takega globokega, osebnega, pa bi mogoče potreboval "lepe " odgovore.

Jaz bi tudi dala svojo sliko sem gor pa bi vsem sapo vzelo, in ker vas imam vse rada tega ne bom storila

Enkrat je en moj sodelavec, žal že pokojni rekel, da se splača pogovarjati samo o seksu, le tam se nihče ne skrega.

Pa da ne bom preveč grešila ,

Vas vse lepo pozdravljam in vam želim veliko mero pozitivnega mišljenja, pa radi se mejte.

mizarka

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

17. dec 2008 20:59

Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, o seksu se pogovarjajmo, bravo mizarka! Nekatere bi ga HUDO potrebovale, posebno tiste, ki jih tako zanima, kako živijo drugi lp Nena - kroglice PS: no, pogovor o vremenu nas tudi ne bi razdvojil, je pa bolj dolgočasen, kot zgornja tema Nena-morje

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

17. dec 2008 21:26

Nena, en moj prijatl (ki ga ti tudi poznaš) je reko, da ljubi seks in se ga rad spominja. Ni ga sram priznati niti tega, ka ma rad restani krompir ... res pa je, ka človek z leti vedno manj je ... Ja, toto vreme pa je res breme, tak enih pešnajst dni že nismo sonca vidli,jeli? tumpika

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15823

17. dec 2008 21:30

tumpika je napisal/a:
Nena, en moj prijatl (ki ga ti tudi poznaš) je reko, da ljubi seks in se ga rad spominja. Ni ga sram priznati niti tega, ka ma rad restani krompir ... res pa je, ka človek z leti vedno manj je ... Ja, toto vreme pa je res breme, tak enih pešnajst dni že nismo sonca vidli,jeli? tumpika

 

Tumpa tumpasta, sonce je vedno tu okoli nas, samo videt ga moraš... Jaz ga vedno vidim, tudi skozi najbolj svinčene oblake.

Mamamia

mamamia

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

17. dec 2008 21:45

Tumpika, a Taubeka misliš? Nena-morje

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti