Spopad

tema je zaklenjena

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

17. dec 2008 16:30

mamamia je napisal/a:

Se bojim, da bi kdo še eno drugo fletno dekle s tega foruma popljuval,če bi jo (s)poznal, zgolj zato, ker je mlada, zadvoljna in še lepa za povrh, da o peki in smislu za humor ne govorim mamamia

Čakaj čakaj kaj ti to o men govoriš???????????? Začetnica

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

17. dec 2008 16:40

Vendelina jr. je napisal/a:
Darling, zdaj sem se pa spomnila na spopade s paintball-i (oli ti barvnimi kuglicami), ker bognedaj, da bi se človek odmaknil od zadane mu teme. Kar bi morda bi lahko namig za lastnike tele strani, če bodo še kdaj imeli zamisel za kakšen piknik. Predlagam rimljanki&Jerneju in Bojanu, da tole komjuniti naslednjič zberete na taki lokaciji, kjer se da fino obmetavat s temi kroglicami. Učinek bo večplasten: ljudje se bodo sprostili (tega manjka), gibali v naravi(takisto manjka) in po kakih dveh urah streljanja bodo tako na adrenalinu, da še lačni ne bodo in bodo manj pojedli in bo piknik manj stal. Vendelina jr.
Jaz sem takoj za! Sploh če bo na programu še kaj rokenrola. Pa tisti predlog od Proxime tudi ni od muh - čeprav bi lahko bil le kot nagrada za tanajbolj pridne tekmovalce. Ostali bi pa za kazen dobili brstični ohrovt in ostale ne-kokosove kroglice. Če je kdo bolj ambiciozen, bi lahko organizirali tudi vlečenje štrika (vsak v svojo smer). Da pa ne bi bilo prelahko (kot je tipkati v forum), bi vlekli štrik obuti v rolerje ali kako podobno obuvalo (samo, da je na krogličnih ležajih). V glavnem, jaz se javim za barvanje (imam tudi ustrezno izobrazbo za to), pa za brstični ohrovt tudi. mamaF - Mojca

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

17. dec 2008 16:44

Še dobro da sem pridna in bi se izognila brstičnemu ohrovtu

MM

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

17. dec 2008 16:47

Pa kaj bi ve rade, da sem men sanja o brstičnem? Začetnica

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

17. dec 2008 16:55

Ti si itak pridna, ne se bat, bova midve z Lidko (pa še ene par se jih je javilo, če se ne motim) rešile čast malo manj pridnih. mamaF - Mojca

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15823

17. dec 2008 17:00

ZAČETNICA je napisal/a:
mamamia je napisal/a:

Se bojim, da bi kdo še eno drugo fletno dekle s tega foruma popljuval,če bi jo (s)poznal, zgolj zato, ker je mlada, zadvoljna in še lepa za povrh, da o peki in smislu za humor ne govorim mamamia

Čakaj čakaj kaj ti to o men govoriš???????????? Začetnica

 

Pa menda ja. In še eno drugo za povrh, da ne boš tako osamljena.

Mamaf, zakaj speljuješ temo, porednica???

Mamamia

mamamia

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

17. dec 2008 17:03

Uf, sem se že ustrašila, da tisto zgoraj name leti

MM

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

17. dec 2008 17:06

Koncno! (se mi je namrec posvetilo, kaj mi hodi po malih mozganih od vceraj zaradi naslova tega posta in naslova Miheljakovega clanka v danasnjem Dnevniku...:)))))))) lp, proxima

ati zlati  

član od: 24.11.2006

sporočila: 597

17. dec 2008 17:13

Vidim, da vas je večina uspela razbrati namen mojega pisanja, nekaterim pa žal ni uspelo. Kljub temu jim ne pripisujem možganskih okvar, 100 pik IQ ... Ne moti me, ko kdo zapiše svoj pogled na zadevo, ki je drugačen od mojega, zelo me pa moti, če je njegovo pisanje žaljivo. Sam sem hitrega jezika in priznam, da mi včasih kakšna beseda uide, pa jo skušam popraviti vsaj z opravičilom. Preden pritisneš "odpošlji" pa je več kot dovolj časa, da pregledaš kaj si napisal. Na enem od slovenskih forumov so svinje, prasice in podobne domače živali stalnice v pogovoru, prav tako debili, kreteni... in bojim se, da bi kulinarika uspela pristati njemu ob boku, če ne bo nobeden reagiral. Na tem mestu tudi graja uredništvu, ki bi po mojem mnenju lahko bolje reagiralo (verjetno sploh ni). Ne kuham nobene osebne zamere do kateregakoli člana kulinarike, le Vendelino jr. sem hotel opozoriti zaradi rabe, po mojem mnenju, preostrih in žaljivih besed. Za osebno sporočilo se nisem odločil zaradi tega, ker je tudi sama pisala javno in ne zasebno. Vsak ima svoj način pisanja in to daje pestrost forumu. Nič nimam proti temu, če bo Vendelina ostala takšna kot je sedaj, le tistega pol stavka naj izbriše preden post pošlje. Katerega pol stavka pa že sama dobro ve. Verjetno bom v bodoče še redkeje zajadral med vas, saj mislim, da se ne bo nič spremenilo na bolje. Lep božič in srečno novo leto vam želim. PS Enkrat proti koncu januarja se lahko zopet dobimo na pležuharjenju, tako, kot smo se lani in ob kozarcu kuhanega odpremo kakšno prijetnejšo temo ali pozdravimo kak star žulj. ati zlati Sporočilo je spremenil(a) ati zlati dne 17. dec 2008 21:56:03

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15823

17. dec 2008 17:15

Prav vesela sem, da nam atraktivne, postavne, lepe in sploh sodobne dame a la inteligentka namenjajo svoj čas, svoje besede in tolikšno pozornost. Me, primestne ali predmestne gospodinje kratkega dometa, okroglolične, zafrustrirane zaradi uspeha drugih in lastne majhnosti pač nimamo druge izbire kot tu na forumu poskusiti kakšno reči o maslu in margarini, trdih zrezkih, božični peki in morda še o kakšnem toastu. Takem s pariško salamo na primer, kaviar bi že preveč na kroglice spominjal.

Ko pa že malce preveč izza štedilnika pogledamo, pa se soočimo z nam tujim svetom lepih, zadovoljnih, samozavestnih, verjetno tudi nadvse krepostnih in sploh oh in ah s(p)odobnih dam, ki jim nikdar ne bomo segle niti do gležnjev, kaj šele, da bi doumele njihov intelektualni domet.

Kako so že rekli? Blagor ubogim na umu, kajti njihovo je nebeško kraljestvo.

 

Mislim, da ima ta forum  dovolj širine, da je za vse dovolj prostora, brez da bi se prepirali. Če pa je komu toliko do tega, naj izvoli. Ak je bal, nek je bal.

 

Mamamia

 

 

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti