| jasna1 je napisal/a: |
Na splošno so mi pa napitnine ena zorpna stvar. Zakaj so nekateri poklici takšni, da si "zaslužijo" napitnino? In zakaj ne damo napitnine zdravniku, pa učiteljici? Ne, prav nič mi niso všeč. Sem bolj zagovornik tega, da plačaš, kolikor si dolžan in to je to. Pa nisem škrta... jasna [pingvin] |
Kako pa kaj dajete napitnine?
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
