Nekaj sem praznično razpoložena,čeprav je še daleč do praznokv...
petardica
Sporočilo je spremenil(a) petardica dne 14. dec 2008 14:24:29
Sporočilo je spremenil(a) petardica dne 14. dec 2008 14:25:16
Praznična nostalgična
Nekaj mi nagaja.........
petardica 
Ja Wran51 ampak nagajal mi je računalnik....kaj si pa ti mislil??

petardica 
| Vendelina jr. je napisal/a: |
| Za tiste, ki smo v zgodnjih osemdesetih čakali, kdaj se bo tole odvrtelo pri Diviachiju na Alta pressione (ker so bili telefoni itak vedno zasedeni v redakciji) Pa za vse punce, ki smo potem pri frizerju zahtevale tako frizuro kot "tista iz Last Christmas".....in se je takoj točno vedelo, kakšno šnito imamo v mislih....Pa za vse tiste, ki so se malo sekirali, če domači žur ni bil ravno tako dekoriran, kot "tisti iz Last Christmas", pa za vse tiste, ki vsako leto za praznovanje iščejo "eno tako kočo kot tista iz Last Christmas"....in je ne najdejo.Za vse tiste, ki veste, o čem govorim - evo, for your eyes only. Za mladino tole ni |
Včeraj popoldne: siesta...TV seveda prižgan (ker drugače ne morem zaspat)...odprem enkrat popoldne en uč in
...odprem še drug uč in ![]()
...evo ti ga: desni profil Vendeline jr! Odlično je bilo to videt, vključno z barvo las!
P. S.: avtobus od nas k vam menda že dolgo več ne vozi, zato me s tisto košaro in pletenko ni bilo.
OgnjičČe ste gledali Love actually (če ga še niste, je lušten film za praznične večere)
je tu Billy Mack, hudo odštekan model:
http://www.youtube.com/watch?v=33eL1hG5IeU
saša
Ognjič, lady, saj, če dobro premislim, jaz v enem ekumenskem duhu tudi pravoslavne stvari praznujem, lahko januarja kaj naredimo, kaj praviš?
Vendelina jr.
OK, bomo pa še kruh in sol v košaro dali ;)
Ognjič Spagon, tisto je eden boljših filmov za nedeljsko popoldne. Good choice.
Vendelina jr.
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
