http://www.youtube.com/watch?v=IiHoKMTHjZg
ta tudi vrača neke lepe spomine ...
Nena-morje
Praznična nostalgična
| Nena-morje je napisal/a: |
| Gremo malo rokenrolat! http://www.youtube.com/watch?v=MbOh-dFE3N0 Nena-morje |
Nenič, "that video is not available in my country".
Vendelina jr.
Počak no mal, ne bit nestrpna...linki iz Amsterdama začnejo delat šele po 22.00 uri ...![]()
Iiiiii kok lepo. In kako naj zdaj to pošljem še komu naprej?
Me je pa mal spomnilo na tista pisma od Mujota u inozemstvu, ki so krožila po mailu pred leti. Začelo se je s stavkom "Kanada je divna zemlja..."
Potem je bila še serija Mujevih pisem s Floride in potem še ena, ko se je končno vrnil domov v Bosno. Samo tista prva iz Kanade so bila pa zakon...
Vsak dan eno kastrolco smeha vam želi Tinca
Res lepo
riba-ribica
Tinca, tista kanadska je zakon.
Tisto "jedva čekam, da poćinje padati snijeg......", ki se potem razvije v "ono bijelo govno padalo cijelu noč"....
Tisti Quebec pa odpreš in potem pod File/Save as....in se ti potem odprejo možnosti za shranjevanje in izbereš en način za shranjevanje v .ppt formatu in imaš potem to na disku
Vendelina jr.
Sporočilo je spremenil(a) Vendelina jr. dne 04. dec 2008 15:35:54
http://www.georgemichael.com/media_single.php?module=media
No, toliko let po tistem "zadnjem" božiču pa je končno nekaj novega od dobrega starega Georga.
Božičnega seveda, da ne bo pomote
.
Sporočilo je spremenil(a) jass dne 05. dec 2008 09:35:33
Jass,čudovito.
petardica 
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.

