Britta vrč

limona  

član od: 27.8.2003

sporočila: 231

tema odprta - 26. nov 2008 11:16 | ogledi: 4.812 | odgovori: 18

Katera ima Britta vrč in kako ste z njim zadovoljne. Vesela bom vsakršne informacije.

lp

ksenjako  

član od: 10.10.2004

sporočila: 1086

26. nov 2008 11:21

Jaz ga imam. Vodo pijem le tako da si razredčim sok, tako da ti težko rečem kakšna je voda. Jo pa pije sestra, ki pravi da ima okus po oglju. Ampak po 1 mesecu se je že navadila in sedaj jo vedno pije. Ksenija http://picasaweb.google.com/xency.k

MARTA1  

član od: 17.10.2008

sporočila: 33

26. nov 2008 12:10

Kaj naj rečem - voda kot voda -rada bi videla analizo navadne vode in vode iz Brite, pa bi mogoče še kaj verjela. lp MARTA1

Šunkica  

član od: 9.5.2008

sporočila: 26

26. nov 2008 12:25

Jaz imam vrč Britta že skoraj dve leti. Druge vode sploh ne pijem. Uporabljam jo za kuho, mešanje napitkov in kot samostojno pijačo, pije pa jo tudi moj otrok, ki je star 10 mesecev. On je tudi vzrok, da smo se za Britta filter sploh odločili, torej še v času nosečnosti, kajti voda iz našega vodovoda je kar precej motna, medtem ko je po filtriranju bolj čista na pogled. Je pa res, da se v takšni vodi izgubi tudi kakšna rudnina na primer. Okus je mogoče malce grenak, ampak mi smo je navajeni, tako, da nas ne moti, prav tako ne moti obiskovalce, ki jih postrežemo s takšno vodo. Šunkica

karnak  

član od: 24.10.2006

sporočila: 701

26. nov 2008 12:59

Mi smo imeli na morju probleme z vodo iz vodovoda. Po njej sem vedno dobila drisko. Soseda mi je predlagala filter Brita in res pomaga. Meni je istega okusa, vsekakor mi je boljša kot flaširana, mogoče je malenkost izgubila tisti originalni okus, ampak driske po vodi nimamo več.

ninkica  

član od: 31.10.2008

sporočila: 632

26. nov 2008 20:53

meni ni britta filter nič posebnega,imam jo pa zato ker sem jo dobila za darilo ninkica

lipa1  

član od: 19.10.2007

sporočila: 193

26. nov 2008 21:14

Jaz uporabljam filter Anna, mi je voda v redu. Uporabljam jo za pitje, za kuho... Je velika razlika pri vodi iz vodovoda in pri tej ki je filtrirana, najbolj se to opazi pri grelniku vode, se skoraj ne nabira v njem. Okusa vode sem se navadila, midva s sinom je spijeva kar dosti. lp lipa1

Icey  

član od: 11.12.2008

sporočila: 6

11. dec 2008 17:39

Moram vam povedat, da sem imela pred leti tudi sama Britta vrč, pa sem se po nekajmesečni uporabi odločila za kvalitetnejši filter. Razlog je bil predvsem v tem, da je Britta predvsem "cedilo" ki samo delno odstrani onesnaževalce iz vode, poleg tega pa stalno piješ postano vodo. Potem mi je noseča prijateljica predlagala filter od Amwaya in me je prepričala. Ta resnično prečisti vodo, poleg trdih delcev pa odstrani še bakterije in viruse, tko da me ni nič strah, da bi fasali kako drisko. Vodo pijem stalno svežo pa še na morje smo ga vzeli s seboj, ker je majhen, tko da smo imeli po moje edini na otoku pitno vodo. :) Res priporočam, čeprav je precej dražji od Britte, sam razlika je očitna in konc koncev če damo za servis za avto vsako leto parsto evrov jih lohka enkrat tudi zase in za družino zapravmo. S takim mišljenjem sem šla sama v nakup in ni mi žal. Lp! Icey

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

11. dec 2008 17:52

Kam pa se ga montira, na pipo? Jaz sem sicer z Brito zadovoljna, samo je voda res postana... lidka [sonce]

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

11. dec 2008 18:09

Icey je napisal/a:
 in konc koncev če damo za servis za avto vsako leto parsto evrov jih lohka enkrat tudi zase in za družino zapravmo. S takim mišljenjem sem šla sama v nakup in ni mi žal.Lp!Icey

Si kdaj naredila izračun, koliko m3 najboljše ustekleničene vode bi kupila za ceno tega Amwayevega filtra? In tudi, da ta filter ni večni, da ga je treba menjat? No, pri dotični firmi si zaradi takšnih zagotovo manejo roke!

Ognjič

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti