Dobro jutro:
http://www.youtube.com/watch?v=LoNXsne8exg&feature=r
tumpika 
Katera je tista pesem..
| proxima je napisal/a: |
| MamaF: glede dokumentarca bom takoj vpregla mulo...:))) lp, proxima |
No na metalmanio bi pa jaz tudi se sla enkrat :).Sem bila samo na prvi.Drgac je pa zame glasba zelo pomembna,se posebej trsi zvok.
Od Dimmu Borgir do Nightwish se najde vse. Najvisje na lestvici pa so skupine Satyricon, Summoning, DB,Nightwish, Moonspell pa tudi slovenci Godscard, tile pa se posebej takrat ko je treba hitet ali pa ko je jeza na visku.
Tarja83
| Tarja83 je napisal/a: |
| No na metalmanio bi pa jaz tudi se sla enkrat :).Sem bila samo na prvi.Drgac je pa zame glasba zelo pomembna,se posebej trsi zvok.Od Dimmu Borgir do Nightwish se najde vse. Najvisje na lestvici pa so skupine Satyricon, Summoning, DB,Nightwish, Moonspell pa tudi slovenci Godscard, tile pa se posebej takrat ko je treba hitet ali pa ko je jeza na visku.Tarja83 |
Eni so za trše zvoke, jaz sem pa za mehkejše...zvoke mislim ![]()
Do sedaj sem se vedno mela super na reggae festivalu na Sotočju in itak da bom še šla.
Moj omiljeni Peter Tosh in najljubši komad: http://www.youtube.com/watch?v=Vx-pdWTz0Ro
saša http://www.youtube.com/watch?v=Nwmw2jAlick
Nena-morje
Jaz pa si bom na roke zamesil ...
http://www.youtube.com/watch?v=bF2Akn7juqc&feature=r
tumpika 
Meni je pa ta svetska, samo je ni na YouTube:
Prepelica se v deteli suce,
skrjancek se v lufti vrti.
Prepelica si lepo zvrguvle,
te male si ****at vici.
Zbudi se Micika, zbudi se
Franceka dela se bejli den.
Simen inu Agata
v lejsi drva zagata
Simen rece Agati
nej tak hitro zagati.
Dekle frustik nese
je pomazano ko prese,
jaz pa kar pocas, pocas
jo rejzem k lub"ci v vas.
Mat potico pecejo
men" pa nic ne recejo.
Jaz pa le pocas pocas
jo rejzem k ljub"ci v vas.
Nena-morje
Ti si lumpika! Beseda "fučkat" pa res nea rabi zvezdic.
tumpika 
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
