Jaz si pa tole večkrat zavrtim: http://www.youtube.com/watch?v=k6JbD8CQDzg
Tale je res zakon, pa drugače tega sloga sploh ne poslušam.
AtinaJaz si pa tole večkrat zavrtim: http://www.youtube.com/watch?v=k6JbD8CQDzg
Tale je res zakon, pa drugače tega sloga sploh ne poslušam.
AtinaJou, kje si pa to našla, stara dobra janis ... Mamamia
mamamiaKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.