Ikea v celovcu

Z vašo pomočjo bom gotovo prav naredila. Odpravljam se v Celovec v novo trgovino, pa sem slišala, da se da prit tja, da ne greš po avtocesti z vinjeto. To se mi zdi čudno. Ali je to res?

Hvala za napotke in lep večer!

rezika

http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=1651 magnolija
Včeraj sva bila tam in to brez vinjete (njihove) se pravi, se da brez prekrška. lp Vesna

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.