Z vašo pomočjo bom gotovo prav naredila. Odpravljam se v Celovec v novo trgovino, pa sem slišala, da se da prit tja, da ne greš po avtocesti z vinjeto. To se mi zdi čudno. Ali je to res?
Hvala za napotke in lep večer!
rezika
Z vašo pomočjo bom gotovo prav naredila. Odpravljam se v Celovec v novo trgovino, pa sem slišala, da se da prit tja, da ne greš po avtocesti z vinjeto. To se mi zdi čudno. Ali je to res?
Hvala za napotke in lep večer!
rezika
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.