Je že bil kdo v novi IKEI? Jaz nameravam iti v sredo pa me zanima, kako najlažje priti do tja oz. če rabim vinjeto?
Gigi_84
Je že bil kdo v novi IKEI? Jaz nameravam iti v sredo pa me zanima, kako najlažje priti do tja oz. če rabim vinjeto?
Gigi_84
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.