Kuhano darilo

pozdravljeni,

iščem ideje za novoletna darila; ponavadi vabimo prijatelje in familjo na kosila in večerje, zdaj pa mamo dojenčka in ni kaj dosti časa za take zadeve. zato pa razmišljam o tem, da bi pripravila kuhana novoletna darila; morda kakšno vloženo specialiteto. iščem pa seveda ideje in recepte.

hvala.

sa

sasanab

http://www.kulinarika.net/recept/ozimnica/Domaca_mostar

 

Če to narediš, jih vse prevržeš.

 

Ali pa olivno olje  z zelišči oziroma začimbami v stekleničkah (ker imate dojenčka, kslepam, da ti mroda ni ravno do kuhanja).

 

Ali pa kozarčki z orehi, mandlji in lešniki v medu.

 

Mamamia

mamamia
hvala. ma mi je čist do kuhanja. tut kosilo skuham vsak dan, ponavad po kosih al pa med plesom in petjem za pamžek animacijo. sem bolj razmišljala v smeri chutnejev in podobnih zadev, nekaj malo nevsakdanjega, vloženega... sa sasanab
uuuu. tale moštarda je pa zelo zanimiva... sasanab

Poišči knjigo: Bogastvo trajnih okusov, v knjižnicah, je davno razprodana. Idej kolikor hočeš.

rimljanka - zasebno mnenje
hvala. zakaj mam dvakrat uuu, pa ne vem. sasanab
Pred nekaj leti sem se lotil pekoče domače zelo pekoče omakce, ki sem jo nato nafilal v stekleničke, etiketiral in obdaril (sicer le moški del ekipe...). Da se svašta zmislit. pa veliko sreče. sheembass

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecjohana
MOJ vrtrimljanka
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti