Harmonika, canesten je za glivična obolenja, zato se kar tako ne maže z njim.
Po moje zdravniki niso kar tako zdravniki. Oni že vedo, kaj smejo in kaj ne. Če se da bolezen premagati brez antibiotikov, se to pač proba.
Moja hči je pri dveh letih imela uroinfekt, kar je pokazal urinski test. Nadaljnji test je pokazal da gre za bakterijo E-coli. Dobila je antibiotik, nato pa smo jo peljali še na ultrazvok, da vidijo, če bi šlo morda za refluks.
Taia
Uroinfekt
s čim pa ji naj lulico pol namažem
harmonika
Jaz bi povprašala v lekarni. Morda bi bilo priemrno tisto posebno mazilo za občutljivo otroško kožo.
Sicer bi pa upoštevala nasvet proxime. Mamamia
mamamia Tudi jaz se strinjam s Proximo. Pri nas je edina bolezen pri hčerki 2 krat letno začetek uroinfekta in zelo redko naš odličen pediater predpiše antibiotik. Predpiše pa veliko tekočine-šipkovega čaja, ker baje c vitamin ne odgovarja tem bakterijam in če je spolovilo rdeče tudi mazilo canesten. Glede na urinske izvide je mnenja, da je problem v sečnici(nikoli ni v urinu krvi). Drugače pa priporoča za dekliške vnete ritke kamilične kopeli. Nimamo pa nikoli vročine...
eta
Ko sem se jaz zdravila, za uroinfekte, je mama hodila na trg po travniško preslico jo prekuhala in nalila vročo v lavor. Nato sem čepela nad soparo dokler se voda ni ohladila, ko pa je bila voda že mlačna me je posadila, da sem še malo odsedela v tej preslici. Stara sem bila 14 let tako, da boš morala biti pri svoji deklici pazljiva, da se ne opeče. To je bil nasvet bioenergetičarke.
LUNA04
kaj pa si proxima da si ene vrste dohtar? a si zobozdravnica?
vredu je, da si šla k zdravniku, ker včasih si ljudje sami zdravijo vnetja mehurja, pol ko postane vnetje kronično je pa sranje.
bannanna
| bannanna je napisal/a: |
| kaj pa si proxima da si ene vrste dohtar? a si zobozdravnica? bannanna |
LUNA04, ni bila tarvniška, morala je biti njivska preslica, Equisetum arvense, samo ta je zdravilna.
hvala a pol naj pije rajši šipkov čaj ,ker kamilca ji je kar težavna za spit .danes je spila 1 liter tekočine ,upam ,da bo jutri boljše
jaz vem in tudi vedno grem taprvo z otrokom k zdravniku ,samo VEČ GLAV VEČ VE -IZKUŠNJE
LP
harmonika
LUNA04, ni bila tarvniška, morala je biti njivska preslica, Equisetum arvense, samo ta je zdravilna.
rimljanka - zasebno mnenje
Imate prav. Se oprvavičujem za napako.
LUNA04
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
