a mogoče kdo ve kje se da najet košarkaška dvorana v ljubljani?? pa da ni predrago??
DrSomi
a mogoče kdo ve kje se da najet košarkaška dvorana v ljubljani?? pa da ni predrago??
DrSomi
Ranga velikosti Tivoli ali kakšna na OŠ, recimo? Povej kaj več, kateri termin, za koliko časa, namen.....( plesat ne pustijo v vsaki...petke uničijo parket)...pa ob določenih terminih so seveda zasedene,....
Je pa res zanimivo, da se danes včlaniš in na kulinarični strani sprašuješ za košarkarsko dvorano. Pa ne, da načrtuješ kakšno kulinarično razstavo?
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.