Pralni stroj

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

5. dec 2011 21:36

Mene pa zanima, kakašne prednosti pred drugimi pralnimi stroji, ki stanejo recimo 400 do 500 evrov, ima en primerek znane znamke, za katerega je treba odšteti 1300 evrov?

Res je polno elektronike, displayav in podobnega, zgleda kot pilotska kabina z vsemi tistimi knofi, ampak ko sem vse pregledala sem se vprašala: čemu vse to, ko pa v glavnem uporabljamo tri do štiri programe? Vsaj jaz, nekatere  pa res zgolj občasno, a v glavnem imao vse tudi cenejši stroji.

Saj vem ponudba je ponudba in očitno tudi kupci so, zato me res zanimajo prednosti aparata, za katerega je teba odšteti kot za tri srednjega ali dva višjega cenovnega razreda.

mamamia

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

5. dec 2011 23:15

Ima program, na katerem piše: Zavist sosedov. Učinek neprecenljiv. Ti pa gledaš na ceno. No.

F r i n a

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

6. dec 2011 7:28

Frina Sicer pa resnično, glede na to, da ga ravno ne postavimo na balkon ali dvorišče, še manj se z njim razkazujemo naokoli, največkrat ga damo v klet (če smo v hiši) ali pa v kopalnico, ki tudi ni središče družabnosti, pa prav zares... Ravno spet malo gledam pralne stroje, ker ga rabi sestra za v stanovanje, takšnega, ki ima vse (kar imajo veliki, ups, v tem primeru beri dražji) se dobi za okoli 400 evrov... In če ga do jutri vzameš pri sosedu, je druga zadeva 40% cenejša, ker rabi tudi hladilnik z zamrzovalnim delom (oboje tako pride okoli 600 evrov) Za preostanek denarcev pa si ona lahko kupi nekaj za razkazovanje, mahnjena je namreč na Precej bolj opazno kot pa pralni stroj ali hladilnik.

 

 

Loni Makaroni

tako  

član od: 4.8.2005

sporočila: 41

7. avg 2012 17:20

veverica cak je napisal/a:

KlavdijaF, napaka 7 pri WA64163 je, prepisujem:

Motnja: Voda slabo ali sploh ne odteka iz stroja (napaka 7).

Vzrok: Odtok vode iz stroja je zamašen.

Kaj storiti?

Preverite, če:

- je filter čist

- odvodna cev ni prepognjena

- odtok (sifon) ni zamašen

- je odvodna cev nameščena višje od 1m

Ponovno pritisnite na START.

 

Želim ti, da uspeš težavo s tem rešiti!

P.S.: Telefonske prijaznosti njihove servisne službe pa jaz nisem bila deležna...

 

lp veverica cak



Sporočilo je spremenil(a) veverica cak dne 08. 2009 07:51

 

Končno rešila problem napake št. 7

tako

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti