Dobrodošle obe med nami.
Milži
A me sprejmete v družbo?
Tudi iz moje strani prisrčna dobrodošlica obema.
Dipsi
Dobrodošlica tudi od mene
lp goga
Več nas je, boljš se imamo, a ne?
Dobrodošle.
Rmeli
najprej lepo pozdravljena!Spadam med nove,kot ti!Toda nikjer do zdaj še nisem bila tako prijazno sprejeta,kot tu na Kul Slo.Vse povsod imajo svoje pogovore in te ignorirajo zato sem se umaknila. Komaj čakam,da imam nekaj minutk časa,da skočim gor in pogledam o čem debatirajo-ful so posrečene,boš videla!!!
davidson
Dobrodošlisa tudi od mene 





miki miška
Dobrodošli obe!
Sem tudi jaz še bolj nova na teh straneh, ma to pa že lahko rečem, da je družba tule 1a!
Pozdravček,
Volkica
Hej, prisrčno dobrodošli! Se podpišem pod to, kar je napisala davidson.
tulka
Seveda, dobrodošli med odvisniki
Zdajvama nikoli več ne bo dolgčas ![]()
Lep dan in veliko se smejte ![]()
Dobrodošle čvekica in minutka pa tudi vsi ostali,tukaj se imamo res lepo,vsak dan se kaj novega naučimo ,pa tudi veliko heca je-sej so mi že nevem kolikokrat solze začele teči od smejanja.Tu je res lapo.






golubić
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
