Minutka in cvekica-dobrodosli v klubu odvisnikov
-
marmeladka
A me sprejmete v družbo?
Ežoj, a vidiš, punca te bo hitro našla
riba-ribica
In seveda, pozdravljeni med nami, Čvekica in Minutka, zgleda, da sem jaz tudi
riba-ribica
Pa nisem več nova! O čvekanju se da pa veliko povedati. Dobrodošle obe
ursula-ce
Ja, čvekica, saj sem te že ![]()
![]()
![]()
Hvala vsem za dobrodošlico. Čedalje bolj razumem otroke, ki se ne morejo odlepit od računalnika,
dobro, da je eden "preslab" za igrice in je lahko ves čas odprt na Kulinariki.
Samo, mami, kdaj bomo pa kaj jedli
minutka
Sporočilo je spremenil(a) minutka dne 23. okt 2008 18:47:31
| ursula-ce je napisal/a: |
| Pa nisem več nova! O čvekanju se da pa veliko povedati. Dobrodošle obe |
Nisi nova, še en ce pa ti vseen manjka!
ežojMa riba-ribica, kaj veš, morda je tudi ona člen kakšne obveščevalne agencije, upam, da me ne bo resno iskala.
ežoj mogoče pa res ežoj
, nikol se ne ve
čvekica
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
