Catering!

cimetovka  

član od: 14.12.2006

sporočila: 71

tema odprta - 16. okt 2008 7:40 | ogledi: 9.761 | odgovori: 6

Zdravo,

zanima me če kdo mogoče ve za kak lokal ali pa koga drugega ki bi imel catering v okolici Velenja. Lahko je tudi samo tak lokal, da bi mi spekli meso.

Potrebovala bi meso za približno 15 oseb, za praznovanje rojstnega dne. Meso bi sicer pripravili doma , vendar je prišlo do težave in ga enostavno ne moremo. Juho in prilogo bi še nekako šlo, vendar za pripravo mesa pa nimamo časa.

Zato vas sprašujem, če mogoče kdo pozna koga, ki se ukvarja s tem. Ni potrebno da bi oni pripeljali meso na dom lahko ga pridemo tud sami iskat.

Ali pa če kdo pozna koga ki bi lahko pripravil celo kosilo in ga pripeljal na dom.

Hvaležna bom za vse informacije.

Še enkrat hvala že vnaprej.

cimetovka

Moycaa  

član od: 11.9.2004

sporočila: 738

16. okt 2008 7:53

Cimetovka, nočem biti vsiljiva ali firbčna, vendar če nakažeš težavo,bi morda lahko odpravili tudi to? Kaj pa če meso en dan prej spečeš? In kakšno meso si imela v mislih? Kadar imam večjo družbo na večerji (kar se, hvala bogu, ne zgodi (pre)pogosto) :) naredim kar svinjsko pečenko, ki jo 2 dni prej zmariniram, naslednji dan na 3/4 spečem in pred finalom do konca spečem. Ali pa kar celo spečem prejšnji večer in če me res čas baše naredim kar hladni narezek. Ali pa zrezke en dan prej spečem kar v pekaču od pečice (če imam cca 15 ljudi), naredim navadno omako in pustim v pečici. Pred finalom pa dodamše smetano. No s konkretnim nasvetom ti nisem postregla, mogoče pa ideja za kdaj drugič! Lep pozdrav! Moycaa

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

16. okt 2008 8:11

Cimetovka, kaj pa kakšna soseda ( zaradi tega pa so sosede in zaradi tega vzdržujemo dobre odnose s sosedi ).

ežoj

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

16. okt 2008 8:16

Pokličeš v kakšno bližnjo gostilno in tam vprašaš.

Umi  

član od: 16.10.2006

sporočila: 32

16. okt 2008 8:24

V Velenju lahko poskusiš z Gorenje Gostinjstvom, vem da pripeljejo hrano, če pa potrebuješ jo tudi postrežejo. Lahko pa tudi pokličeš malo okoli po gostilnah (Štorman,...) in povprašaš, če ti lahko kaj pripravijo. Poskusiti ni greh. Veliko sreče! Umi

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

16. okt 2008 8:51

Gorenje Catering. Za samo peko mesa vprašaj pri mesarjih. Imam v spominu, da dela to nekdo od mesarjev v okolici Žalca.

Tisti katering iz Savinjske, ki sem ga bila deležna, me je močno razočaral in so gostilno - zaprli.

F r i n a

pubinet  

član od: 18.12.2011

sporočila: 1

18. dec 2011 20:25

Če bo kdo še iskal, so končno naredili možnosti izbiranja ponudbe za najem cateringa

Če ni kul, da sem dal povezavo, se opravičujem in prosim admina da odstrani.

Sporočilo je spremenil(a) pubinet dne 18.dec 2011 20:26

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti