Ločevanje živil 90 dni

tema je zaklenjena

SpringFlower  

član od: 19.11.2003

sporočila: 35

19. feb 2004 14:05

Rada bi vam vsem skupaj rekla samo - kapo dol! Glede na to da imam diabetes, se ne morem spraviti na takele "raztresene" diete. Ja, včasih je bilo vseskupaj precej lažje, par dni nisem jedla nič, pa je bilo spet vse OK... Morala bi se držati zdrave diabetične prehrane, pa se še te ne morem. Par dni gre in potem grem sama sebi na živce s tistim: dve žlički olja sta že tukaj notri, torej mi za na solato ostane ena žlička... Bah, cela mora. Po indeksu niti slučajno nisem pretežka, bi pa z veseljem vrgla kaki 2 kilci dol (za tiste seksi cunjice) . Torej bom pred poletjem samo malo zmanjšala količine hrane in zvišala vrtljaje na biciklu, kar je do sedaj še vedno delovalo. Čutim z vami, ker vem kako težko je saj sem sama odvisna od pregrešne čokolade in prej kot ne nagnjena k šlaufkom na trebuhu. Želim vam uspeh in z občudovanjem nagrajeno vitkost. Prosim pa vas, da ne zahajate v skrajnosti, ki prinašajo samo patetično suhe postave in slabo voljo. Vesna

Rmeli  

član od: 5.2.2004

sporočila: 344

19. feb 2004 17:22

Živijo ! Aiwa hvala. Pravkar si printam jedilnikn in bom preizkusila, da vidim, če zmorem. Se kaj oglasim, ko bodo kakšni težki dnevi ali pa že mogoče kakšni rezultati. LP Rmeli

vcibej  

član od: 31.1.2004

sporočila: 1264

19. feb 2004 18:48

Kapo dol babe. Res ste dobre.Nimam nevemkako kil preveč ampak malček nepotrebnega bušija pa je. No moj enormni problem je v tem,da moram zjutraj pojest nekaj konkretnega. Res konkretnega. Kaka suha klobasica, pa zaseka na kruhu pa, golaž.... No to je moj zajtrk. Res je, da večerje ne jem in se dosti giblljem. Nisem ravno oboževalka sadja in je zame vsako jabolko kazen. Zelenjava pa gre. Slišala pa sem ( in zato prosim za ovržbo ), da sobno kolo buši še okrepi ker pač delajo samo " nožne mišice"

aiwa  

član od: 16.2.2004

sporočila: 194

20. feb 2004 6:35

OJLA! Kolo ne okrepi trebuščka, ampak zmanjša ga pa tudi ne.... trebušnjake bo treba delat! No danes imam pa sadni dan. Sem si zmrznjene jagode kupila za potem ko pridem domov... mnjam. No in je šlo danes tudi 0,4 kg dol. Ne moreš verjeti! Po vseh teh čokoladah, piškotih, ki sem jih včeraj pojedla za večerjo! Doma so se mi samo smejali, da od tega že ne bom shušala. Bomo vidli kdo se bo zadnji smejal! Dones bo šlo sigurno zelo veliko dol, ker sadje ni vse skupi nič. Komaj čakam, da jutri spet na tehtnico stopim. Prijetno sem presenečena, ko vidim da gre že na začetku tako hitro teža navzdol. Saj verjetno se bo vstavila nekje na sredi in takrat bo najhuje, takrat ne smem obupati. V službi smo že dobili regres tako da si grem danes kupiti superge in walkman za snemat, da bom lahko začela laufat. Poceni in zelo učinkovita telovadba. Walkman za snemat si bom pa zato kupila da si bom gor pozitivne afimacije posnela da me bodo spodbujale ko bom tekla. Lp Aiwa

karmenalex  

član od: 29.10.2003

sporočila: 143

20. feb 2004 8:46

Tu je še en predlog za hitro dieto - za 4 dni ( do 4 kg manj ) : ob 8 h 20 suhih sliv ob 10 h 2 kuhani jajci ob 12 h 2 dl donata ob 14 h 1 hrenovka ob 16 h 2 jabolki ob 18 h 2 žlici skute s cimetom ob 20 h 1 jogurt Vmes pijte veliko vode ali nesladkan zeliščni čaj. Se kar da zdržat pa kak kilogram bo manj. Zvečer pa hitra hoja 30 min - srečno ! LP Karmen V.

aiwa  

član od: 16.2.2004

sporočila: 194

20. feb 2004 9:26

Hm? Mislim da bom kr na tej ostala, ker je boljša. In kile kar letijo stran pa še všeč mi je. Hvala za predlog. Aiwa

okidoki  

član od: 19.2.2004

sporočila: 31

20. feb 2004 9:51

Prosim če mi malo pomagat?Jaz sem pričela z dieto 5.1.2004 in v kratkem roku sem zgubila 5 kg. V zadnjem času približno 10 dni opažam da imam isto težo to se pravi da se ustavilo vse skupaj niči nsem spremenila isto jem. kaj naprej na vstrajam ali ne hvala za nasvet.

aiwa  

član od: 16.2.2004

sporočila: 194

20. feb 2004 10:40

Oj! Ja najboljše če vztrajaš. Vedno se zgodi, da se pri eni teži ustavi in se nekaj časa nikamor ne premakne potem gre pa kar na enkrat spet dol. Ne skrbet! Vztrajaj do konca! Potem je pa spet vse odvisno od tega koliko si težka in velika. Ker prav do kosti se res ne da shušat. Lp Aiwa

Nataska  

član od: 27.11.2003

sporočila: 186

20. feb 2004 11:43

Hojla jaz tudi ne morem čakat na začetek moje diete do prejem knjižice iz Rine tako, da bom začela v ponedeljek, kajti zase lahko rečem, da spadam med debele. Saj pri 160cm je 94kg veeeeeliiikoooo preveč. Nimam otrok tako, da se ne morem zgovarjat na nosečnost. Sicer nisem bila nikoli suhica ampak ene meje normale sem se držala. Vem, da zmorem saj sem enkrat izgubila kar 25kg(takrat se bila res suhica)ampak sem se diete takrat lotila nepravilno saj sem jedla samo crispy in bifidus ter sadje, predvsem jabolka. Edino kar je bilo takrat pri moji dieti pravilno je to da sem vsak dan telovadila in to kar doma s pomočjo kasete Euroritem. No kot jih je veliko že tu povedalo: potrebno je spremeniti način prehranjevanja. Saj ni mogoče celo življenje hujšat in stradat. PREPRIČANA SEM, DA NAM BO USPELO Natasa

aiwa  

član od: 16.2.2004

sporočila: 194

20. feb 2004 11:58

Bravo Nataška! Kar začni čim prej z dieto in če rabiš podporo kar piši! Jaz se glih z jabučkom bašem. Prav okusen je! Ja jaz nikoli nisem kej preveč telovadila. Edino v osnovni šoli do četrtega razreda ko sem bila polna energije sem hodila na plavanje, plesat, nemščina. Po srednji šoli sem pa zgnila na kavču pred tvjem. In zdaj se je treba matrat. In prvič sem se res odločila, da bom še malo potelovadila in tek je kot nalašč za to. Jaz o tej dieti slišim samo dobre stvari! Ravnokar mi je sodelavka rekla, da je ena z njo shujšala 20 kg. Super! No jaz jih nočem toliko in mi jih tudi ni treba, ampak kolikor bo šlo bo super. Tebi Nataška bo pa šlo veliko! Sigurno! Želim ti ogromno uspeha in če me rabiš samo piši!!! Lp Aiwa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti