Ločevanje živil 90 dni

tema je zaklenjena

Rebeka  

član od: 1.10.2001

sporočila: 563

23. feb 2004 9:22

Za kakšen nasvet o dieti lahko pogledate na tole stran - tudi nekaj primerov jedilnikov http://mojplanet.com/dieta/ Pa veliko uspeha

Nataska  

član od: 27.11.2003

sporočila: 186

23. feb 2004 9:25

Kako je super, da smo lahko ena drugi v oporo, sja bo tako lažje šlo. ZAKON STE VSE. Natasa

aiwa  

član od: 16.2.2004

sporočila: 194

23. feb 2004 9:26

Oj! Komot lahko piješ pred obrokom kolikor hočeš. Po obroku pa je dobro malo počakat, ampak tudi potem moraš veliko piti. Ja prav imaš, da si prej pripraviš za jest. Od zdaj naprej si bom tudi jaz. Ker ko pridem domov sem lačna kot... sicer se nisem še tako pregrešila. V petek ko sem imela sadni dan sem se najedla in šla spat in ko sem se zbudila sem bila takoooo lačna sladkarij... in če bi kadila bi šla na cigaret pa bi bilo tako je bilo pa hudo in sem jedla. Saj zdaj ko je teden in imam tebe in druge tu na kontaktu je čito drugače, počutim se močnejšo. Aiwa

aiwa  

član od: 16.2.2004

sporočila: 194

23. feb 2004 10:30

Nataška če hočeš mi lahko pišeš tudi na moj emajl. ivaschwikart@hotmail.com. Bom ful vesela. Pa tudi jaz bi tebi rada pisala. Lp Aiwa

aiwa  

član od: 16.2.2004

sporočila: 194

23. feb 2004 11:48

Alenka ali bi nam lahko kakšen recept zaupala? Meni začne idej zmanjkovati pa bi bila vesela če bi kakšno novo dobila. Aiwa

Rmeli  

član od: 5.2.2004

sporočila: 344

23. feb 2004 11:49

Živijo ! Punce, vsaka vam čast! Jaz sem mogla še v glavi malo poštimat, ampak danes sem pa resnično začela. Zjutraj sem spila kavo brez mleka in sladkorja, čez nekaj časa sem pojedla dve jabolki, sedaj grem pa kosilo pripravljat (verjetno kar zrezke in solato). Upam, da bom zdržala, ker meni ne gre samo za lepo telo v kopalkah, ampak moram do jeseni shujšati, če želim še imeti kaj otrok. Tako, da mi mora biti to še dodatna stimulacija. Sklenila sem, da mi tokrat uspe, ne glede na žrtve, ki bodo med bojem padale( saj veste kaj mislim, ne?). LP Rmeli

TanjaG.  

član od: 6.7.2002

sporočila: 509

23. feb 2004 12:32

Ciao vsem. Mene pa zanimajo vaše izkušnje s to dieto, če ni ravno potrebe po tem, da bi človek shujšal tistih 15 ali več kg, ampak bistveno manj. Je možno dieto prilagodit cilju npr. 3 ali 5 kg ali je res primerna samo za hujšanje v "večjih količinah"? Moje sodelavke hujšajo po tej metodi in moram rečt, da so rezultati zelo opazni, so pa punce disciplinirane da je joj! In so za seboj potegnile še cel kup (pretežno) žensk, ki bi zdaj hujšale s to metodo, samo spet je tako, da ene bi rade zgubile 20, druge pa samo par kilogramov. No, če obstaja kaka prilagoditev, se priporočamo. TanjaG.

aiwa  

član od: 16.2.2004

sporočila: 194

23. feb 2004 12:45

Alenka ali bi nam lahko kakšen recept zaupala? Meni začne idej zmanjkovati pa bi bila vesela če bi kakšno novo dobila. Aiwa

aiwa  

član od: 16.2.2004

sporočila: 194

23. feb 2004 13:27

Spet mi šteka ta računalnik. Ja s to dieto shujšaš toliko kolikor lahko. Več ne moreš. Tako, da je primerna tudi za 3 ali 5 kg. Lp Aiwa Iva Schwikart

aiwa  

član od: 16.2.2004

sporočila: 194

24. feb 2004 10:16

Halo? Kaj je zdaj to? Ni danes nobena v službo prilezla? Ali pa vsaj iz postelje? Zunaj je kot v pravljici. Sneži pa še maškare so. Aiwa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti