Lepo prosim za osebne izkušnje z jemanjem enega ali drugega prehranskega dopolnila oz. zdravila. Tisti, ki ste jih jemali, veste za kakšna zdravila gre. Lep pozdrav in hvala!
karlinka
Lepo prosim za osebne izkušnje z jemanjem enega ali drugega prehranskega dopolnila oz. zdravila. Tisti, ki ste jih jemali, veste za kakšna zdravila gre. Lep pozdrav in hvala!
karlinka
Dida mi je bila zelo v redu, sploh glede presnove, zdaj pa ne jemljem nič. Mamamia
mamamiaNo, zdravila to vsekakor niso.
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.