Koledar ovulacije

lesnik  

član od: 9.10.2006

sporočila: 294

6. okt 2008 7:20

Pa pravijo, da je gorenjski seks dolg 25 minut ....................... 2 minuti akcije in 23 minut opravičevanja lesnik, http://lesnik.moj-album.com/

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

6. okt 2008 9:25

Merilo je skladba Bolero. Po moje ena najbolj erotičnih skladb sploh. ZA Desetko.

F r i n a

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

6. okt 2008 10:45

Jaz pa mislim, da ni toliko novih kulinaričnih tem, ker je že ogromno (ne bom rekla vse) predebatirano. Recimo: nekoga zanima "A mi lahko poveste, kako narediti lep čokoladni preliv. Hvala!" Kaj bi bil odgovor? "O tem smo pa že toliko pisali, a res ne moreš uporabiti iskalnik?" Ali recimo: "Rada bi vložila papriko. Katera je boljša, rumena ali rdeča? Odgovor: "O tem si več preberi na :..(link)" V bistvu večina kulinaričnih tem je že bila. In zdaj, ko je tudi nepluskom omogočeno iskanje po forumu, je sploh olajšano. Če koga kaj zanima, pač pogleda, ponavadi odgovor najde že napisan. Zato se potem pogovarjamo o drugih stvareh. Kar je, moram reči, zanimivo. Jaz filtra nimam vklopljenega. Teme, ki me ne zanima, ne odprem in je. Atina

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

6. okt 2008 12:08

Atina, se podpišem pod tvojo izjavo. Sem pa kljub temu vesela, da je Jade načela tisto o piškotkih. Saj je zanimivo brat stare forume, ampak še bolj fletno je brat frišne izjave, sploh nekaterih članic, ki imajo sijajen smisel za humor. tulka

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

6. okt 2008 19:05

Ognjič je napisal/a:

gogad je napisal/a:
Mamamia,jaz sem kar s trajno zadovoljna...lp goga

Z velikimi viklerji narejena, al z majhnimi?

Tista frizura na "finger", je to mišljen nožni prst, al kateri od prstov na rokah?

Kakšno imate pa linžerijo (ma ne vem no, na tem področju je meni bolj všeč beseda ližerija) v tem času, ko je že mrzlo ponoč? Flanelasto (morda s kakšnimi volančki okoli vratu in zapestja), frotir?

Ognjič
Kakšni viklerji neki,so zobotrebci ravno pravi.....ne ne ognjič ,nimam kaj delat s flanelo in frotirjem,je tak vroče pod kovtrom ,kot v savni... lp goga

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15822

6. okt 2008 19:25

Flanelasta pižama brez volančkov, pa pas od spodnjega dela pižame do pod pazduho gor potegnit, seveda pri luči. To je najboljša kontracepcija...Mamamia

mamamia

golubić  

član od: 13.5.2007

sporočila: 1276

6. okt 2008 19:34

mamamia je napisal/a:

Flanelasta pižama brez volančkov, pa pas od spodnjega dela pižame do pod pazduho gor potegnit, seveda pri luči. To je najboljša kontracepcija...Mamamia

mamamia
res je golubić

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

6. okt 2008 20:16

Ognjič, leder je zakon, to pa ja veš. tulka

davidson  

član od: 4.10.2008

sporočila: 17

6. okt 2008 20:22

pri meni lahko naročite,kar koli iz ledra,tangice,modrce......... davidson

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

6. okt 2008 20:24

davidson, tangice? tulka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti