
Koledar ovulacije
To je ena najbolj fenomenalnih dalmoških stvaritev, tale Nadalina .... Vidim jo, vso prsato in bujno, ko stepa tista jajca...mamamia
mamamiaA tistega veste, ko so v eni družini imeli snaho, ki je vse sama naredila? Pa nekega dne najdejo dedka, skritega na drevesu. Ga vvpraša sosed, zakaj se skriva v krošnji. Dedek pove: "Veš, moja snaha vse naredi sama. Zadnjič pa ni imela čopiča in mi je ostrigla brado ter naredila čopič, da je lahko vse pobarvala."
"Ja in?" vpraša sosed, "zakaj se pa zdaj skirvaš?"
"Ja, pecivo hoče peči, pa je ugotovila, da ji dve jajci manjkata...."
mamamiaJe možakar dom nekaj popravljal, se je stvar sprožla in ojoj. Poklical je zdravnika.
Gospod doktor, a bi mi lahko pomagal, dubo sem šus u jajca!
Tako se ne govori, ga je napizdu doktor. Reče se, da ste dubu šus ali pa udarec v spodnji del telesa. Pa če je tako hudo pokličte na urgenco.
Pokliče možakar na urgenco in pove dežurnemu, da je dobil šus v spodnji del telesa. Dežurni mu odvrne:
Imate pa srečo, da jih niste po jajcih fasu.
MatjažKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.
Izpostavljeno

Forumi (vroče teme)
| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| MOJ vrt | rimljanka |
| malo za hec | Nikita2 |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |
Video recepti

Goveja juha z valjanimi rezanci

Sladki rogljiči

