No, ko je že govora o jajcih pa to. Kaj pa to pomeni, če so v različnih razredih, L pa M pa to? Kaj to pomeni?
Jelenckova
Koledar ovulacije
L:lepa luštna,lepljiva,je pa tud kratica za velikost.......
M:majhna,moderna,migajoča.......Uporabi domišljijo,pa čeprav so samo jajca!!!!!!!!! 
jampina
Kaj pa tisti reveži, ki so na jajca alergični? Kaj pa oni?!!!
tulka
vzamejo nadomestek jajc - lahko čokoladne ali kokosove kroglice.
LP
cervus| petardica je napisal/a: |
| ZGODNJE KIKIRIKANJE
"Zakaj petelin tako zgodaj kikirika?"
"Ker kasneje, ko se zbudijo kokoši, ne pride do besede
petardica |
Štajerski in Ljubljanski
V sosednih hišah sta stanovala Štajerc in Ljubljančan.
Štajerc je imel kokoš, ki je na dvorišču vsako jutro znesla jajce, ki jo je Štajerc pobral in si pripravil zajtrk.
Neko jutro pa je kokoš znesla jajce na dvorišču Ljubljančana.
Ko je Štajerc krenil ponjo, jo je pobral Ljubljančan.
Štajerc: "Daj mi jajco!"
Ljubljančan: "Kako, saj je moja, kokoš jo je znesla na mojem dvorišču."
"Ampak, kura je pa moja!"
"Dvoriše pa mojo!"
"Vidim, da tak nema prišla nikam ..... Pri nas na Štajerskem rešimo takšne
primere na zelo enostavn način ."
"Kako?" reče Ljubljančan.
"Najprej bom jaz tebe brcno v jajca pa štopal, kejko cajta boš nuco, ka se pobereš, potle boš ti mene in štopo. Keri se bo prej pobral, od tistiga je jajčka!"
"Velja!"
Gre Štajerc po najtežje delovne šuhe s kovinsko kapico, vzeme zalet in v stili Oliverja Bierhoffa brcne Ljubljančana v moda, z vso močjo.
Ljubljančan pade in se v agoniji zvija 32 minut in 18 sekund.
Nato se Ljubljančan opremi, vzame zalet, nakar mu Štajerc pravi:
"Eh, naj ti bo, obdrži jajco, bom pa danes marmelado na kruhu jedu!"
petardica 
| elaphus je napisal/a: |
vzamejo nadomestek jajc - lahko čokoladne ali kokosove kroglice. LP cervus |
Ali pa japonske kroglice....Mamamia
mamamia petardica, ta hip so kroglice popularne na vseh kulslo forumih, sploh "ginekoloških"
tulka
Do kroglic smo prispele pri debati o tisti silikonski skodelici za mentstruacijo. Sva z vendelino, pa lidko in še katero malce preveč jezik sukale, pa so kuglice kar padale iz forumov....
Mamamia
mamamiaKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
