Jajčni beljak

repica  

član od: 2.10.2008

sporočila: 27

tema odprta - 3. okt 2008 17:12 | ogledi: 20.757 | odgovori: 19

za kaj se lahko uporabi jajčni beljak,če delam pecivo,ki potrebujem samo rumenjake,prosim za ideje

repica

patka  

član od: 16.8.2008

sporočila: 372

3. okt 2008 18:12

Na skoraj isto vprašanje smo debatirali par dni nazaj. Je v forumu Beljaki. Tam sem napisala recept, ki ga jaz uporabljam za piškote. Ne da se mi ga še enkrat pisat. Če pa ga ne dobiš se pa oglasi, ga bom še enkrat. Temo pa le poišči. Mislim, da je kar nekaj uporabnih nasvetov. patka

spelci  

član od: 1.4.2008

sporočila: 276

3. okt 2008 18:14

Tudi meni so najljubši španski vetrci, drugače pa kokosovi poljubčki (če ni v bazi mi pošlji ZS), pa kolač s suhim sadjem. Verjetno se bo še kakšna oglasila, ker je teh receptov kar nekaj, če se pa še kaj spomnim pa napišem. špelči

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

3. okt 2008 20:07

Če se mi nea da pečti, si naredim masko za na fris, potle pa sn tak napeta. tumpika

ursulinka  

član od: 12.6.2008

sporočila: 92

3. okt 2008 21:37

no pa seveda ne smemo pozabiti na snežne kepe. pri nas doma je vedno to na sporedu, kadar imamo odvečne beljake, sem pa vesela da sem opazila to temo, da dobim za naslednjič kakšno novo idejo ursulinka

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

4. okt 2008 8:01

V življenju je veliko pomembnejših vprašanj, kot pa kam za vraga vtakniti tiste 3 beljake/letno ali celo petletno - oz. iz njih delati stvari, ki jih noben ne je in itak romajo v koš. Govorim zase, ob večji frekvenci in količini peke oz. odjemalcev pa kar po svoje, idej je zadosti. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti