Parni sesalnik hoover steamaway vma 5860

renatazala  

član od: 31.7.2003

sporočila: 24

tema odprta - 2. okt 2008 12:18 | ogledi: 7.992 | odgovori: 8

Vsi čistilni in parni aparati v enem samem parnem sesalniku!

Nizkotlačni bojler s tlakom 5 barov in 120 stopinjami proizvaja paro, ki je najučinkovitejši uničevalec bakterij, pršic in bacilov. Brez najmanjšega in dolgotrajnega napora raztaplja maščobo. Niti vodni kamen se ji ne more upreti.

Likalnik VIP 75 je zaradi možnosti nastavljanja količine pare in temperature primeren za vse vrste tkanin.

Funkcija vodnega pranja omogoča hitro pomivanje tal brez izpiranja. Sesalnik v trenutku vsesa vso umazano vodo, tako da se tla zelo hitro posušijo. Odličen tudi za suho sesanje. Vodni filter Hydrofilt, ki onemogoča vračanje in uhajanje vsesane nečistoče in izhodni filter Hepa, ki se enostavno izpere pod vodo, poskrbita za odlično filtracijo.

Ročaj ONE TOUCH je odlično zasnovan in zelo preprost za uporabo. Z dotikom izbirate med izpustom hladne vode, vklopom in nastavitvijo ene od štirih stopenj sesalne moči in izpustom pare.

Večnamensko krtačo s tremi priloženimi vložki lahko uporabljate na vseh površinah : za čiščenje trdih tal, preprog in za vse tekstilne talne obloge. Gumijasti vložek je namenjen sušenju in vsesavanju tekočin.

Zraven dobite še kotno krtačo, krtačo za radiatorje, čopič za čiščenje občutljivih površin, podaljšek cevi iz aluminija, kombinirani nastavek za čiščenje stekla, ogledal in gladkih površin in kombinirani kotni nastavek, ki je pirmeren za čiščenje zelo umazanih in nedostopnih površin. Poleg vsega tega pa zraven dobite še sredstvo za zmanjševanje tvorjenja vodnega kamna in sredstvo proti alergijam in bakterijam.

Star 1 leto, skoraj nerabljen. Super zadeva ( "multipraktik" ), vendar potrebujem manjši sesalnik za uporabo namesto metle.

Renata 031/513-421

renatazala

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

2. okt 2008 16:25

Lahko napišeš vsaj približno ceno??????? kriznana

poloni  

član od: 19.10.2004

sporočila: 123

2. okt 2008 20:04

Ni tako super zadeva in oh in sploh. Sploh pa ni vreden svoje cene. Ga imam, skoraj novega, skoraj nerabljenega. Sem že tudi razmišljala o prodaji. Likalnik je res super, sesalec pa ... no, ja. O vsemogočnosti pare ne duha ne sluha.

escada  

član od: 21.8.2002

sporočila: 563

2. okt 2008 22:17

Poloni se strinjam, zato tudi sem ga jaz po določenem času prodal, ko je minilo navdušenje.... navdušenja je pa bilo čedalje manj ob vsakem začetku in predvsem koncu čiščenja, žal je tako. Res pa je da sem ga tudi hvalil...na začetku-- Escada

jessy6  

član od: 13.2.2006

sporočila: 764

2. okt 2008 23:50

Meni pa super služi že več kot pol leta. Uporabljam ga 1x tedensko in celo stanovanje 100 kvadratov očistim v 1,5h, s pripravljanjem in pospravljanjem vred. Meni je super in mi ni žal, da sem ga kupila. Se pa strinjam, da je cena zelo visoka. Jaz sem ga dobila 30% ceneje, tako da ni bilo tako hudo. jessy6

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

3. okt 2008 7:47

Sem gledala na hooverjevih staneh in je cena 600€. Meni se za dober sesalec ne zdi previsoka, pa še parni likaknik je zraven.  Če je dober, seveda. Sicer ga renata ni omenila, v katakogu od H. pa je pri navedenem tipu aparata.

Enkrat je pri nas demonstriral agent sekuro ali nekaj podobnega, ne vem, če sem si ime točno zapomnila. Cena je bila 2000€ brez likalnika, tisti se je dodatno doplačal. Naprava je imela samo izpust pare, brez sesanja, čistil pa je  res tako dobro, da sem zraven samo onemela.  Le cena je bila nekajkrat previsoka, da bi pomislila na nakup.

Lijana

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

3. okt 2008 10:38

Ja cene za Hoover-jeve izdelke so res dokaj visoke.Samo mislim,da so še kar solidne glede na kvaliteto.Tega sesalca še ne poznam,mi je pa všeč pri njem to ,da lahko čistiš tudi s paro.Vsaj tako sem opis razumela, če se motim, me prosim popravite kriznana

ksenjako  

član od: 10.10.2004

sporočila: 1086

3. okt 2008 11:43

Jaz imam parni sesalnik STEAMAWAY VMA 5530 in je super. Hitro se ga pospravi, pomije. Ni mi žal da smo ga kupili. Ksenija http://picasaweb.google.com/xency.k

renatazala  

član od: 31.7.2003

sporočila: 24

6. okt 2008 21:35

Ja, ta sesalec ima poleg tudi likalnik. Meni ta sesalec odlično služi, ker umazanijo narejeno s čiščenjem pare tudi sproti posesa. Enostavno je tudi preklapljanje med klasičnim sesanjem in pomivanjem s paro. Med tem ko imaš vključeno gretje pare, lahko sesaš naprej in se ne ustavljaš, enako je tudi z likanjem, vodo samo natočiš in ne čakaš na nadaljno paro. Tepih osvežen s paro je kot nov - dvignejo se nitke (na mojem, ki ni občutljiv, za ostale ne garantiram). Očisti pečico. Najprej poškropim z "Meglio" potem grem še s paro čez in zadeva kar sama pada dol... Sem zadovoljna,vendar imam dva malčka, katerih umetnine potrebujejo hipno posredovanje "metle" da se umazanija ne raznaša. Čeprav je usposabljanje Hooverja za delo relativno hitro (natočiš vodo v filter in rezervoar,sestaviš in vključiš). Mislim, da sama potrebujem stoječi sesalec (imam že ogledanega ravno tako od Hooverja),ki je kot metla, samo da še sesa hkrati. Dveh sesalcev, pa si glede na družinski proračun ne morem privoščiti. Cena ? Se bomo dogovorili. Definitivno manj kot 600 EUR. 031/513-421 renatazala sesalec je prodan Sporočilo je spremenil(a) renatazala dne 13. nov 2008 13:01:09

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti