Ojoj, res sem dala koordinate od Lesc in ne Radovljice. Upam, da ni uboga Magnolija zdaj po tem snegu brodila po Lescah namesto Radovljici.
marijajak
Kako priti iz železniške postaje do koloseja?
Marijajak ne sekiraj se, sem še vedno doma. Na pot se odpravljam jutri.
Hvala vsem za pomoč. Po vaših navodilih sem si ogledala zemljevid in mislim, da mi je vse jasno. Ste zelo nazorno razložile.
Lp
magnolija
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
